Porady i inspiracje

Myjka do oczyszczania żywności

Znane jest nam, powtarzane jak mantrę przez mamy i babcie stwierdzenie: “Jedz warzywa i owoce, to będziesz zdrów, jak ryba”. I choć w obecnym świecie zaszło wiele zmian, to ważność tych słów nie przeterminowała się. Zmieniło się jednak na tyle dużo, że obecne warzywa i owoce aby były bezpieczne, czyste i w nieszkodliwe wymagają dokładnego mycia. Sama woda może tutaj niestety nie wystarczyć. Jak więc zatem sobie z tym poradzić? Potrzebne jest rozwiązanie na miarę 21 wieku – urządzenie do mycia warzyw owoców!

Jak skutecznie oczyszczać żywność?

Na pomoc w skutecznym dezynfekowaniu i myciu owoców i warzyw przychodzi myjka ozonowo ultradźwiękowa Milerd Detoxer, która dzięki zastosowaniu najnowszej technologii w krótkim czasie pozbywa się nieprzyjemnych zapachów, metali ciężkich, bakterii i pozostałości po pestycydach, zarazkach, pasożytach i zabrudzeniach dając poczucie bezpieczeństwa dla całej rodziny. Jej działanie nie jest skomplikowane, ani czasochłonne, dodatkowo nowoczesny design wpisuje się w najnowsze trendy wystroju kuchni. Ultradźwiękowa myjka do warzyw i owoców staje się pomocnikiem w każdym domu, stojąc na straży zdrowia i bezpieczeństwa nawet najmłodszych domowników.

Myjka ozonowo ultradźwiękowa Milerd Detoxer do oczyszczania wykorzystuje dwie technologie: ozon i Megasonic Cleanining.

Jak używać myjkę do żywności?

Milerd Detoxer pozwala na oczyszczanie produktów spożywczych – owoców, warzyw, mięsa, ryb. Aby użyć myjki wystarczą ją umieścić w pojemniku z wodą razem z oczyszczanymi produktami, a następnie włączyć w trybie automatycznym lub dokładnie definiując parametry oczyszczania na dotykowym wyświetlaczu.

Metoda oczyszczania żywności wykorzystywana w myjce Detoxer sprawia, że wystarczy tylko kilka minut aby oczyścić produkty spożywcze. Następnie możemy wyjąć oczyszczone produkty z wody.

Myjka oczyszcza także przedmioty – biżuterię, zabawki, akcesoria dla niemowlaków. Na pewno ułatwi życie młodym rodzicom!

Czyszczenie ozonem

Ozon jest najbardziej skutecznym środkiem dezynfekującym i czyszczącym. Jest wykorzystywany w medycynie i zastosowaniach przemysłowych. Ozon usuwa bakterie i wirusy wielokrotnie skuteczniej niż chlor.

Główne zalety ozonu:

  • eliminuje niewidoczne bakterie, wirusy, pestycydy, a także inne szkodliwe substancje
  • usuwa roztocza i pyłki alergiczne z powietrza
  • usuwa grzyby i pleśń
  • neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Czyszczenie Megasonic Cleaning

Tym co wyróżnia myjkę Detoxer spośród innych urządzeń tego typu jest zastosowanie technologii Megasonic Cleaning. Jest to udoskonalona technologia ultradźwiękowa zapewniająca jeszcze wyższą skuteczność usuwania szkodliwych substancji. Myjka ozonowo ultradźwiękowa Detoxer to jedyna myjka do żywności, która wykorzystuje tą technologię. Wyróżnia to urządzenie od oczyszczania żywności Milerd od urządzeń oczyszczających starszej generacji.

Czyszczenie Megasonic Cleaning jest dużo delikatniejsze od tradycyjnych ultradźwięków. Dzięki wysokiej skuteczności technologia ta znajduje swoje zastosowanie przy czyszczeniu implantów medycznych, wafli krzemowych. Technologia ta to kolejny krok w rozwoju technologii ultradźwiękowej.

Skuteczność oczyszczania przez urządzenie Detoxer została potwierdzona badaniami laboratoryjnymi. Potwierdzają one też, że urządzenie nie usuwa witamin i składników odżywczych.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments