Sport Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Na ligowych boiskach (aktualizacja II)

Nadrabiając jesienne zaległości aura obniżyła temperaturę i zrasza murawy. Toteż wybierając się na mecz, warto nie tylko ubrać cieplejsze palto ale również zadbać o nakrycie głowy.

W ubiegłym tygodniu na murawie Podlasia w Białej Podlaskiej trzecioligowcy oświęcimskiej Soły strzelając trzy gole nie tylko przekazali rywalom czerwoną latarnię, ale zrównali się dorobkiem punktowym z zespołami plasującymi się tuż nad strefą spadkową. Jeżeli dzisiaj (3 listopada) zagrają tak skutecznie i ambitnie jak w dwóch ostatnich meczach, co najmniej remis Solarzy z zespołem Wisły z Puław wydaje się być realny. Puławianie na obcych boiskach radzą sobie nieźle (trzy zwycięstwa), jednak skutecznością nie imponują (9 strzelonych goli w 6 meczach).

Emocji nie powinno zabraknąć w Jawiszowicach, gdzie pojawią się piłkarze andrychowskiego Beskidu. Tabela sugeruje zwycięstwo gospodarzy, jednak beniaminkowie w ostatnim czasie znacznie spuścili z tonu (2 punkty w 3 meczach), a przed własną publicznością dotychczas tylko dwukrotnie cieszyli się z wygranej.

III liga:

Soła Oświęcim – Wisła Puławy 0:1

IV liga, 3 listopada:

Słomniczanka Słomniki – Orzeł Ryczów 1:0

Unia Oświęcim – Pcimianka Pcim 1:3

LKS Jawiszowice – Beskid Andrychów 2:0

V liga, 3 listopada:

Nadwiślanin Gromiec – Victoria 1918 Jaworzno 2:0

Halniak Maków Podhalański – KS Chełmek 1:3

Strażak Rajsko – Tempo Białka 1:1

Relaks Wysoka – Niwa Nowa Wieś 2:1

Arka Babice – Garbarz Zembrzyce 2:3

Kalwarianka – Zatorzanka 1:1

4 listopada:

LKS Żarki – Sosnowianka Stanisław 3:0

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments