Bielsko-Biała Na sygnale

Na osiedlu okradł niepełnosprawnego mężczyznę – ZDJĘCIA

Po południu w rejonie ul. Radosnej w Bielsku-Białej bezczelny złodziej okradł niepełnosprawnego mężczyznę, który wraz z rodziną odpoczywał na ławce obok bloku. Skradziono między innymi telefon komórkowy Samsung Galaxy A70, karty bankomatowe, karty NFZ i kartę emeryta-rencisty.

Do zdarzenia doszło około godz. 12.50 na wysokości bloku numer 4. – Odpoczywaliśmy z rodziną na ławce, piliśmy herbatę. Podszedł jakiś mężczyzna i zapytał o godzinę, po czym wyciągnął mi telefon komórkowy z kieszeni spodni. Wraz z telefonem miałem dwie karty NFZ, dwie karty bankomatowe, dwa dowody osobiste – mój i żony i legitymację emeryta-rencisty – relacjonował nam pan Tomasz. – Sprawca miał około 180 cm wzrostu, krótkie włosy. Ubrany był w ciemnogranatowe spodenki i niebieski T-shirt. Przykre to jest, gdy ktoś okrada niepełnosprawnego. Choruję na serce, mam założonego Holtera (przyrząd medyczny monitorujący pracę serca – przyp. red.) – dodał nasz rozmówca.

W pościg za złodziejem pobiegła żona poszkodowanego. Kobieta dogoniła złodzieja w rejonie stacji PKP Bielsko-Biała Główna, ale została uderzona w twarz. Sprawcę zdarzenia ustala policja.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ktosiek
ktosiek
2 lat temu

a gdzie te zdjecia ? no chyba ze z tego radiowozu był złodziej 😀

sanki
sanki
2 lat temu

hahaha hahahah hahahaha