Wydarzenia Bielsko-Biała

Na przechodnia spadł… wózek dla lalek. Sprawczynią czterolatka – foto

Wczoraj wieczorem na ul. Głębokiej w Bielsku-Białej doszło do nietuzinkowego zdarzenia, mężczyzna idący do pracy oberwał w głowę… wózkiem dla lalek. Poszkodowanemu udzielili pomocy policjanci z Samodzielnego Oddziału Prewencji Policji, wezwano pogotowie ratunkowe.

Do zdarzenia doszło około godz. 17.35. W momencie zdarzenia akurat w pobliżu przejeżdżał radiowóz policji. Policjanci, widząc zakrwawionego mężczyznę, założyli mu na głowę opatrunek. W toku czynności ustalono, że sprawczynią zdarzenia jest czterolatka, która będąc pod opieką babci, chwilowo zniknęła jej z zasięgu wzroku i zaczęła wyrzucać zabawki przez okno na drugim piętrze kamienicy. 64-latek nie chciał jechać do szpitala. Mężczyzna może wystąpić na drodze sądowej o odszkodowanie od rodziców lub babci dziecka.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bartosz
Bartosz
1 miesiąc temu

Jako dziecko wyrzucałem wszystko przez okno. Portfel mojej mamy też się nie uchował. Na szczęście okno wychodziło na ogrodzony ogródek sąsiadki

Konstantynopolitanka
Konstantynopolitanka
1 miesiąc temu

Cieszymy się

Czuwaj!
Czuwaj!
1 miesiąc temu

Oczywiście współczucia dla pechowca i życzenia powrotu do zdrowia! A czy z dyżurki zadysponowano zastępy druchów straży ogniowej,wszystkie służby i czy helikopter wylądował 2km od szpitala? Czy załozono błękitną kartę, a wózkiem zajęła się juz miejsc. prokuaratura i rozesłano smsy w zagroźonym rejonie??Miejmy nadzieję ze energiczne śledztwo doprowadzi do ukarania winnych niedopilnowania państwowego dziecka w trakcie szalejącej pandemni. Oto dowody ze państwo nie tylko potrafi przewalać grubą forsę przyszłych pokoleń Polaków, ale tez wobec braku sukcesów i jak jest okazja zjednać sobie przyszłego wyborcę o którego potrafi zadbać lepiej niz rodzina i nawet wstrzyknąć mu coś za co nie bierze… Czytaj więcej »