Kultura i rozrywka Żywiec

Nadchodzą Dni Śliwkowej Gminy Lipowa!

Fot. UG Lipowa

Przez dwa dni (6 i 7 sierpnia) w Lipowej trwać będzie znakomita zabawa podczas Dni Śliwkowej Gminy Lipowa! Gwiazdą imprezy będzie zespół Happysad.

W sobotę (6 sierpnia) wydarzenie rozpocznie się o 14.00 od szant w wykonaniu Grzegorza „Gooroo” Tyszkiewicza. Potem na scenie zagoszczą tacy wykonawcy jak: Rockerr Soul, Rumore, Popkultura, Muzyka Końca Lata i zespół regionalny Lipowianie z Lipowej. O 20.30 na swój koncert zaprosi zespół Happysad, który znany jest z takich przebojów jak „Zanim pójdę”, „Wrócimy tu jeszcze”, „Milowy las” czy „Mów mi dobrze”.

Zespół otrzyma Piernikową Płytą z Lipowej. To już taka nasza tradycja, że podczas Dni Śliwkowej Gminy Lipowa gwiazda otrzymuje swoją ostatnią płytę zrobioną z piernika przez szefową Koła Gospodyń Wiejskich w Twardorzeczce – podkreśla wójt gminy Lipowa Jan Góra.

Około 22.00 organizatorzy zaproszą na plenerową dyskotekę.

Natomiast w niedzielę, 7 sierpnia, od 14.00 przygotowane zostaną bezpłatne atrakcje dla dzieci z wioską rycerską, dmuchańcami i zabawami dla najmłodszych.

Oczywiście przez dwa dni nie zabraknie również i regionalnych smakołyków, które będą serwowane na specjalnie przygotowanych stoiskach. Dodajmy, że zarówno w pierwszy dzień, jak i w drugi, wstęp na imprezę będzie bezpłatny.

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments