Bielsko-Biała Sport Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Najlepsi bukmacherzy dla początkujących graczy

Niedawno skończyłeś 18 lat? Teraz możesz m.in. legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie na terenie Polski? Wolisz jednak grać online niż stacjonarnie? Gdzie warto się zarejestrować na sam początek? Która firma bukmacherska to będzie dobre miejsce dla osoby rozpoczynającej swoją przygodę z tym światem?

Bukmacher Etoto

Na sam start możesz wybrać np. ten podmiot hazardowy. Warto zaznaczyć, że firma bukmacherska Etoto gwarantuje przede wszystkim takie usługi, które są zgodne z postanowieniami Ustawy Hazardowej. Co to jednak oznacza dla gracza? To, że Etoto jest legalne. Możesz tam zatem swobodnie założyć internetowe konto. I coraz więcej osób się na to decyduje. Jak sprawdzisz ranking bukmacherów, to ta firma bukmacherska jest bardzo wysoko. Czasami nawet na pierwszym miejscu lub minimum na podium. Dla klientów liczy się zaś nie tylko to, że Etoto jest legalne. Poza tym spore znaczenie mają oferowane bonusy na start. Aktualnie (stan na 11 maja 2023 roku) możesz zainkasować 200% do 100 PLN. Coraz więcej osób z tego korzysta. Wystarczy tylko dokonać rejestracji, a potem wpłacić premierowy depozyt. To jednak nie koniec atrakcji dla nowych klientów tego podmiotu hazardowego. Potem możesz otrzymać również 20 PLN. Na wypróbowanie działania nowej aplikacji mobilnej Etoto. A to kolejna kusząca propozycja. W końcu sporo osób gra w ten sposób. Np. będąc poza swoim domem lub mieszkaniem. A przy okazji można jeszcze zainkasować dwie dyszki. Brzmi to naprawdę dobrze!

Fuksiarz

To dość nieoczywisty wybór. Wszak Fuksiarz to jeszcze nie jest do końca znana firma bukmacherska, chociaż zmienia się to z każdym kolejnym rokiem kalendarzowym. Warto wiedzieć, że ten podmiot działa podobnie, jak Etoto. Czyli możesz grać online lub dzięki aplikacji mobilnej. Na ten moment nie ma możliwości obstawiania stacjonarnego. Trudno powiedzieć, czy się to kiedykolwiek zmieni… Szczególnie że coraz więcej osób woli po prostu typować online. Szybko i zarazem bardzo wygodnie. Należy dodać, że firma bukmacherska Fuksiarz gwarantuje znakomite warunki na dzień dobry. Możesz m.in. zainkasować bonus w postaci cashbacka 50% do 500 PLN. Co istotne, ta promocja powitalna nie wymaga potem żadnego obrotu itp.

STS to dobra firma bukmacherska dla nowych i bardziej doświadczonych klientów

Wiele rankingów podmiotów hazardowych wskazuje STS jako zdecydowanego lidera. Czy warto mieć zatem tam swoje konto? Wydaje się, że jest to pytanie retoryczne. Ta firma bukmacherska działa legalnie. Możesz tam grać na trzy rozmaite sposoby. Nie tylko stacjonarnie, ale również online lub przy zastosowaniu aplikacji mobilnej. Sporo osób chętnie się na to decyduje. A jak założysz internetowe konto, to czeka na Ciebie wiele atrakcji! Możesz m.in. liczyć na bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Potem nie ma problemu zainkasować 1560 PLN. Chodzi o 1500 PLN za trzy depozyty plus 60 PLN (za zrealizowanie nieskomplikowanych zadań o tematyce bukmacherskiej). Sporo osób chętnie wybiera STS, a potem są z tego powodu bardzo ukontentowani.

google_news