Wydarzenia Cieszyn

Najlepszy dzielnicowy. Tytuł ponownie dla asp. Kamila Przewieźlika

Fot. Starostwo Powiatowe w Cieszynie

Wyłoniony został najlepszy dzielnicowy powiatu cieszyńskiego za 2020 rok. Tytuł ten zdobył mł. asp. Kamil Przewieźlik.

Wyróżniony policjant odebrał statuetkę i dyplom, 25 maja, podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Cieszyńskiego. Dzielnicowemu gratulowali sukcesu wicestarosta powiatu cieszyńskiego Janina Żagan, przewodniczący Rady Powiatu Cieszyńskiego Stanisław Kubicius i komendant powiatowy policji mł. insp. Jacek Stelmach.

Mł. asp. Kamil Przewieźlik służbę w Policji pełni od ponad 9 lat, natomiast od ponad czterech pracuje w Zespole Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. Ma w opiece dzielnicę nr 1 (Boguszowice, Marklowice, Frysztackie Przedmieście). Co ciekawe, statuetkę i tytuł najlepszego dzielnicowego powiatu cieszyńskiego, zdobył także za 2019 rok.

To wyróżnienie stanowi wyraz uznania za pełną poświęcenia pracę, związaną przede wszystkim z utrzymaniem ładu i porządku publicznego. Zwycięzca konkursu cechuje się przyjaznym podejściem do mieszkańców, co przekłada się na pozytywne postrzeganie policji. Dziękuję za trud i działania, które podejmuje z myślą o mieszkańcach, jak również za poświęcenie się drugiemu człowiekowi – mówi Janina Żagan.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Roman
Roman
1 rok temu

Dlatego dobry bo musiał nie być na laniu kobiet u jarka metalowymi pałkami i nie musiał przed akcja brać prochów znaczy że jego mózg pracuje dla ludzi nie jarka.GRATULACJE dobrych policjantów juz naprawdę trudno spotkać jeden na 10000