Bielsko-Biała Na sygnale

Napadł na kobietę i uciekł. Policja publikuje wizerunek (Aktualizacja)

Zaszedł od tyłu kobietę, zakrył jej usta rękami… po czym zbiegł. Wszystko nagrał miejski monitoring i teraz bielska policja zwraca się z apelem do osób, które widziały lub znają poszukiwanego mężczyznę, gdyż może być on niebezpieczny.

Do groźnej sytuacji doszło 11 grudnia 2019 roku ok. 7.20 w Bielsku-Białej przy centrum handlowym Sfera (tzw.”nowej Sferze”). Do pełnoletniej kobiety idącej wzdłuż podcieni nad rzeką podszedł młody chłopak (ok. 20 lat), który poprzez skrępowanie na chwilę rąk i zakrycie ust naruszył jej nietykalność cielesną.

Policja podaje rysopis niebezpiecznego osobnika: z wyglądu ok. 20-latek, średniej budowy ciała, włosy krótkie i ciemne. Ubrany był w zimową jasno-brązową kurtkę, niebieskie jeansy, ciemne buty i nosił zielony plecak. Kontakt z komendą: nr tel. 47 857 03 00 lub numer tel. KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55 bądź adres e-mail: [email protected] . Świadkom zapewniona będzie anonimowość.

AKTUALIZACJA: Mundurowi informują, że ustalono tożsamość poszukiwanego mężczyzny. Policja bada teraz okoliczności i przyczyny jego napaści na kobietę.

Mężczyzna jeszcze tego samego dnia został zatrzymany.

KB_ceny
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments