Sport Cieszyn

Nasi paralekkoatleci spisali się na medal

Małgorzata Kawulok przywiozła z Paralekkoatletycznych Mistrzostw Polski dwa złote medale Fot. Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn.

Aż dwanaście medali wywalczyli zawodnicy znad Olzy na 52. Paralekkoatletycznych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w w ostatni weekend w Krakowie. Dwa złote krążki zdobyła debiutantka Małgorzata Kawulok (Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn), natomiast jeden dorzucił Joachim Krężelok (IKS Cieszyn).

Małgorzata Kawulok zdobyła złoto w rzucie dyskiem oraz pchnięciu kulą. Z kolei Joachim Krężelok był najlepszy w rzucie oszczepem, a dodatkowo zdobył brąz w rzucie dyskiem.

Na medal spisali się również (w swych kategoriach) Paweł Surdyka, który wywalczył srebro w rzucie oszczepem, Mateusz Czudek, zdobywca srebrnego medalu w rzucie dyskiem, Kamil Dudek srebrny medalista w rzucie oszczepem, Daniel Michnik, który wywalczył brązowy medal w rzucie dyskiem, Tomasz Wróbel, który zdobył brązowe medale w pchnięciu kulą oraz rzucie oszczepem, Piotr Cieślik, zdobywca srebrnego krążka w rzucie dyskiem oraz Kamil Fałek, brązowy medalista w pchnięciu kulą.

google_news