Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Żywiec

Nasza koleżanka walczy o tytuł Dziennikarza Ziem Górskich. Zagłosujcie!

Fot. Jerzy Jurecki

Ruszyło internetowe głosowanie w konkursie Osobowość Ziem Górskich. Nominowaną w kategorii Dziennikarz Ziem Górskich jest nasza koleżanka, redaktor naczelna “Głosu Ziemi Cieszyńskiej”, Natalia Tokarska.

Natalia to urodzona cieszynianka, absolwentka LO im. A. Osuchowskiego w Cieszynie, magister filologii polskiej. – Od zawsze chciałam pracować w „Głosie Ziemi Cieszyńskiej” – mówi z uśmiechem. Marzenie udało się spełnić w 2010 roku, kiedy związała się z bielskim Wydawnictwem „Prasa Beskidzka” – wydawcą właśnie „Głosu Ziemi Cieszyńskiej”, a ponadto „Kroniki Beskidzkiej”, dwóch portali: Beskidzka24.pl oraz bielsko.biala.pl, od niedawna także telewizji Beskidzka TV.

W Wydawnictwie przeszła przez wszystkie szczeble kariery, w 2017 roku zostając redaktor naczelną „Głosu Ziemi Cieszyńskiej”. W 2022 roku wraz z dziennikarzami „Głosu” zdobyła dla tygodnika zaszczytny tytuł „Gazety Roku 2021” w konkursie Stowarzyszenia Gazet Lokalnych „Local Press”. Od lat promuje piękno beskidzkiej ziemi na łamach tytułów Wydawnictwa „Prasa Beskidzka”, wraz z zespołem nagłaśniając sprawy interesujące lokalną społeczność.

Prywatnie ogrodniczka amatorka i mama 7-letniej Zuzi.

Swoje głosy na Natalię można oddawać w specjalnie przygotowanym formularzu na stronie organizatora.

Nie tylko dziennikarze walczą o tytuł. Rywalizacja toczy się jeszcze w kilku różnych kategoriach. Wyłonieni zostaną: Mały Przedsiębiorca Ziem Górskich, Średni Przedsiębiorca Ziem Górskich, Duży Przedsiębiorca Ziem Górskich, Samorządowiec/Polityk Ziem Górskich, Organizacja Pozarządowa Ziem Górskich, Osobowość Ziem Górskich i Sportowiec Ziem Górskich.

Do konkursu mogły zostać zgłoszone osoby fizyczne, organizacje pozarządowe lub przedsiębiorstwa z terenu Polski, Słowacji i Czech, które poprzez swoją działalność przyczyniły się do rozwoju i promocji ziem górskich.

Nagrody w konkursie przyznaje kapituła, a jego rozstrzygnięcie następuje w trzech etapach. W pierwszym z nich, kapituła oceniła przesłane kandydatury dokonując wyboru po trzech nominowanych w każdej z kategorii. Przez dziewięć kolejnych dni od opublikowania nazwisk, internauci oraz laureaci poprzednich edycji mogą oddawać swoje głosy. W ostatnim etapie kapituła dokona wyboru laureatów spośród nominowanych zwykłą większością głosów.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
Zenon
1 rok temu

Dobry dziennikarz nie potrzebuje reklamy ani żebrania o głosy.

ano
ano
1 rok temu
Reply to  Zenon

W punkt.

Ha
Ha
1 rok temu

Mamy głosować w ciemno? Może jakaś próbka talentu?

Imsafe
Imsafe
1 rok temu

Natalka ?? Trzymam kciuki!