Clio anime
Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Neo-Nówka w Bielsku-Białej! Dwa występy w Cavatina Hall

Już w poniedziałek, 20 marca najpopularniejszy kabaret w Polsce zaprezentuje swój najnowszy program – Tradycje Polskie. Pierwszy występ występ zaplanowano o godz. 17.00, drugi o 20.30. Kabaret wystąpi w Cavatina Hall przy ul. Dworkowej 2 w Bielsku-Białej.

Podobno pewnych imion nie można wzywać nadaremno. A Kabaret Neo-Nówka kiedyś jedno takie zawezwał i to przez telefon… Oj co się wtedy wydarzyło… Tym razem zapraszamy na najnowszy program Romana Żurka, Michała Gawlińskiego i Radosława Bieleckiego pt. Tradycje Polskie! Podobno “Tradycja w narodzie rzecz święta” – czy aby na pewno? Jak polskie tradycje wyglądają widziane oczami Kabaretu Neo-Nówka? Tego jeszcze nie zdradzimy. Jedno jest pewne – czeka Was duża dawka dobrego humoru i premierowe skecze, których nie znajdziecie w telewizyjnych programach czy w Internecie.

“Tradycje Polskie” to gwarancja niezwykle udanego wieczoru. Czy po raz kolejny będzie kontrowersyjnie? Przyjdź i przekonaj się sam! Wizualizacje multimedialne i oprawa muzyczna na najwyższym poziomie jesteśmy pewni, że ten występ zapamiętacie na bardzo długo. Artyści gwarantują jak zawsze niezapomniany program w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną całego wydarzenia.

Bilety do nabycia:
godzina 17:00 – https://bilety.qualitim.pl/event/view/id/286728
godzina 20:30 – https://bilety.qualitim.pl/event/view/id/286729

google_news
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
1 rok temu

NON STOP TO SAMO I ZA TAKĄ KASĘ

Tom.Info
Tom.Info
1 rok temu

Bardzo drogo Cavatina Hall w BCK to 1/2 50% taniej.

Ewa
Ewa
1 rok temu

Nigdy za tą kasę od 5 lat ten sam mielony temat max 50 zł lipa.