Wydarzenia Bielsko-Biała Na sygnale Żywiec

Nie daj się skusić! Policyjny spot z okazji mikołajek

Fot. Policja

„Nie daj się skusić” to hasło spotu profilaktycznego, zrealizowanego przez Wydział Ruchu Drogowego żywieckiej komendy Policji oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej. Spot adresowany jest do kierowców z zamiarem uświadomienia im, że każdy z nas jest odpowiedzialny za swoje zachowanie i decyzje, jakie podejmuje. Z okazji mikołajek wszystkim kierowcom żywieccy policjanci życzą podejmowania tylko tych słusznych decyzji.

 

Jak pokazują policyjne statystyki, nietrzeźwi kierowcy ciągle stanowią ogromne zagrożenie na drodze. Dlatego żywieccy policjanci, przy wsparciu Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej, zrealizowali spot profilaktyczny „Nie daj się skusić!”, poruszający właśnie taką problematykę. Myślą przewodnią spotu jest zwrócenie uwagi kierujących samochodami na to, że decyzje, które podejmują, zależą tylko i wyłącznie od nich. Natomiast konsekwencje tych złych, mogą uderzyć w inne osoby, w tym w ich bliskich.

 

Dzisiaj obchodzimy mikołajki, a przed nami okres przedświąteczny. To czas refleksji, radości, ale i możliwości zmian. Dlatego wszystkim kierowcom życzymy podejmowania tylko tych dobrych i odpowiedzialnych decyzji. Pamiętajcie! Nie dajcie się skusić! – życzą policjanci z Żywca.

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
scenariusz
scenariusz
11 miesięcy temu

Rola diabła najlepsza, to raczej diablica, a i pani policjant na końcu – nieoceniona. Brakuje płaczącego dziecka z cierpiącej rodziny.

jaś
jaś
11 miesięcy temu

Ja im życzę, żeby wreszcie wzięli się do uczciwej roboty!

OrWell
OrWell
11 miesięcy temu

Nie daj się sprowokować, przed przejściem zwróć uwagę na nieoznakowane samochody policyjne, próbujące cię wrobić w wyprzedzanie.

marian
marian
11 miesięcy temu
Reply to  OrWell

jezdżę od 1984r i igdy nie miałem takiego zdarzenia żeby nieoznakowany radiowóz chciał mnie wrobić w yprzedzenie lub inne wykroczenia

marian
marian
11 miesięcy temu

super