Wydarzenia Wadowice

Nie żyje 14-latka z Andrychowa. Ta sprawa bulwersuje całą Polskę

Fot. Ilustracyjne

Zmarła 14-latka z Andrychowa, która przez kilka godzin przesiedziała na mrozie przed sklepem w centrum miasta. Nikt w tym czasie nie udzielił jej pomocy. Nikt z przechodniów w porę  nie zareagował, nie sprawdził i nie  zwrócił uwagi na to, co dzieje się z nastolatką. W jakim jest stanie i czy przypadkiem nie trzeba jej pomóc. Sprawa bulwersuje całą Polskę.

Przypomnijmy, we wtorek rano dziewczyna zadzwoniła do swojego taty informując go, że źle się poczuła i nie wie gdzie się znajduje. Od tego czasu nie było z nią kontaktu. Rodzic powiadomił o wszystkim policję, która jeszcze tego samego dnia wszczęła poszukiwania (po południu w mediach pojawił się komunikat o poszukiwaniu zaginionej 14-latki). Nie długo po tym dziewczyna została odnaleziona. Z relacji świadków wynika, że zziębniętą nastolatką w końcu zainteresował się jakiś przechodzień, który przeniósł nieprzytomną już dziewczynę do pobliskiego sklepu i wezwał kartkę pogotowia. Kompletnie wyziębiona została przetransportowana do szpitala. Niestety jej życia nie udało się uratować. Postępowanie – które wyjaśni z pewnością okoliczności tej tragedii – prowadzi wadowicka prokuratura.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Cóż tam, panie, w polityce ?
Cóż tam, panie, w polityce ?
3 miesięcy temu

Niejaki arcy-cymbał ,wiceminister Błażej Poboży zgubił prywatny telefon w centrum Warszawy.Szukało go natychmiast 3 funkcjonariuszy z najnowszą aparaturą.Policja zaś powiedziała : “Każda osoba, która stanie się ofiarą przestępstwa, może liczyć na takie same działania podjęte przez funkcjonariuszy policji. Bez względu na jednostkę, w której zostanie złożone zawiadomienie” – podkreślił podinsp. Andrzej Browarek z zespołu prasowego Komendy Głównej Policji. Dodał, że “wszyscy policjanci działają na podstawie tych samych przepisów i mają takie same możliwości wykrycia sprawców przestępstwa”

Miki
Miki
3 miesięcy temu

Kolejne miasto wstydu i obciachu!

Krystyna
Krystyna
3 miesięcy temu

Twarz każdy ma telefon,nawet stare baby.Co za potwory tam mieszkają,że nikt nie zadzwonił na 112?Wstyd i hańba dla mieszkańców miasta.Was też to może spotkać.

z boku
z boku
3 miesięcy temu
Reply to  Krystyna

Zajmij się tym co robiła Policja,to się dowiesz jak wygląda pomoc,na którą każdy płaci.

X
X
3 miesięcy temu
Reply to  z boku

Nie zmienia to faktu że wiele ludzi ją zapewne widziało i nie zareagowało…mimo wszystko policja powinna za to odpowiedzieć

Emil
Emil
3 miesięcy temu
Reply to  X

We Francji ten curwidołek zwany komisariatem w ten sam dzień zostałby spalony a te śmierdzące lenie dawno by dostały wperdol. Tyle w temacie naszej milicji.

obiektyw
obiektyw
3 miesięcy temu
Reply to  Emil

Nie pragnij tego co we Francji u siebie w kraju…

Jacobs
Jacobs
3 miesięcy temu
Reply to  obiektyw

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.