Porady i inspiracje

Niebo dzienne czy gwieździste?

Marzysz o tym, by stworzyć niepowtarzalne, eleganckie i stylowe wnętrza? Sufit gwieździste niebo pomoże w realizacji tego marzenia! Chcesz czegoś bardziej lekkiego i romantycznego? Wybierz jako dekorację chmury na suficie lub niebieski sufit, tworzący w pomieszczeniu atmosferę jasnego pogodnego dnia!

Sufit napinany z obrazem nieba i chmur: ważne szczegóły dekoracyjne

Sufity napinane Łódź z obrazem nieba wyglądają bardzo pięknie i mogą pasować do wystroju każdego pomieszczenia. Wariacje wykonania mogą być zupełnie odmienne, począwszy od spokojnego, jasnego nieba z lekkimi chmurami, a skończywszy na zastosowaniu chmur burzowych. Często wykorzystuje się rysunki bezchmurnego nieba, na którym latają ptaki. Taki projekt napinanego sufitu zawsze posiada właściwości relaksujące, uspokajające i wprowadzające duchową harmonię.

Niebo na suficie może zostać stworzone za pomocą klasycznego nadruku lub nadruku 3D, natomiast najwięcej będzie kosztować sufit z niebem narysowanym odręcznie. Jeśli marzysz o suficie napinanym z chmurami, wówczas należy pamiętać, że dla ciemnych, zorientowanych na północ pokoi lepszym rozwiązaniem będzie niebieski sufit z lekkimi chmurkami. Z kolei w pokojach słonecznych można zrealizować sufit napinany z niebem gęsto pokrytym chmurami.

Nocne niebo na napinanym suficie: oryginalna klasyka

Często zamawiane są także sufity napinane Warszawa z wizerunkiem nocnego gwieździstego nieba. Bardzo piękny efekt można uzyskać dzięki jasnemu akcentowi na suficie. Stosując w tej wersji sufitu odpowiednio dobrane dodatkowe oświetlenie, można zapomnieć o wszystkich istniejących problemach dnia codziennego i po prostu znaleźć się w bajecznym pomieszczeniu. Najpopularniejszymi technikami tworzenia płótna z obrazem nocnego nieba na suficie są: drukowanie zdjęć, wykorzystanie światłowodów i urządzeń LED, a także połączenie wszystkich powyższych metod. Ponadto niektórzy producenci oferują zastosowanie obrazu nieba, na którym gwiazdy zostaną wykonane z prawdziwych kryształów Swarovskiego, które wyglądają bardzo gustownie i po prostu nie można się im oprzeć.

Cena sufitu napinanego z rozgwieżdżonym niebem zależy od sposobu jego realizacji. Na przykład więcej zapłacisz za sufit napinany kosmos z kryształami Swarovskiego lub sufit z gwiazdami rysowanymi ręcznie. Z kolei przystępne ceny mają sufity napinane Poznań z gwiazdami wykonanymi za pomocą diod LED. Do średniej kategorii cenowej zaliczane są sufity gwiezdne niebo wykonane innymi sposobami: poprzez nadruk zdjęć 3D lub wykonanie perforacji.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments