Bielsko-Biała Sport

Nieudany początek. Potem zgodnie z planem

W pierwszym secie bielscy kibice mogli przecierać oczy ze zdumienia, ale potem było już zgodnie z przewidywaniami. BKS Bostik pewnie wygrał z Legionovią.

Przed przyjazdem do Bielska-Białej zawodniczki Legionovii nie miały na koncie żadnego wygranego meczu, w ośmiu kolejkach ugrały ledwie dwa sety. Niespodziewanie trzeci padł ich łupem od razu na dzień dobry, w hali pod Dębowcem. To było jednak wszytko, na co było stać przyjezdne. W kolejnych setach zdecydowanie górowały bielszczanki, rywalki popełniały sporo błędów, nie było żadnych wątpliwości, która drużyna jest lepsza. Tytuł MVP zawodów powędrował do Dominiki Pierzchały.

BKS Bostik Bielsko-Biała – IŁ Capital Legionovia Legionowo 3:1 (21:25, 25:14, 25:16, 25:11)

BKS Bostik: Pierzchała, Nowicka, Borowczak, Sobiczewska, Majkowska, Damaske, Mazur (libero), Nowak (libero) oraz Chmielewska, Szczepańska-Pogoda.

IŁ Capital Legionovia: Ortiz, Duda, Mras, Stefanik, Szymańska, Dudek, Kulig (libero) oraz Jedut, Mazenko, Dąbrowska, Bartczak.