Wydarzenia Bielsko-Biała

Nocne „patrole” Młodzieży Wszechpolskiej sprzątają miasto. Ze zniczy i plakatów protestujących kobiet

Zdjęcia: Młodzież Wszechpolska – Bielsko-Biała

Po zakończeniu protestów kobiet, usuwają przyniesione przez nich znicze, plakaty i ulotki. Pokazowo też depczą plakaty z hasłami pikietujących. Taką „misję” realizują członkowie bielskiej Młodzieży Wszechpolskiej.

Dlaczego Młodzieży Wszechpolskiej przeszkadza to, że kobiety wyrażają swoje zdanie i protestują w taki a nie inny sposób? – Protestujący wielokrotnie łamali prawo, czy to wulgarnie się wyrażając w miejscu publicznym, co jest zabronione, czy stawiali znicze w miejscu do tego nieodpowiednim. To zaśmiecanie miasta – mówią naszej redakcji przedstawiciele MW. – Protestujemy przeciwko zabijaniu nienarodzonych dzieci. Nie można odwoływać się do pobudek eugenicznych i usuwać z naszego społeczeństwa ludzi uznanych za gorszych. Jest to nie tylko zaprzeczeniem praw człowieka, ponieważ życie rozpoczyna się w chwili poczęcia, co mówi jasno polskie prawo, które zapewnia człowiekowi należytą godność, a nie od magicznego punktu podczas narodzin, co próbują wmówić środowiska lewicowo-eugeniczne – dodają.

MW akcją wysprzątania chodnika pod biurem Prawa i Sprawiedliwości pochwaliła się na Facebooku. Zamieściła też zdjęcia uwieczniające deptanie transparentów i plakatów. – Odbyła się akcja czyszczenia miasta z ołtarzyków aborcyjnych. Zgromadziliśmy kilka worków zniczy, które w najbliższym czasie trafią na groby ofiar totalitaryzmów – w tym nazizmu, który, jak wiemy, aktywnie promował aborcję! – napisali prowokacyjnie członkowie MW, zaznaczając, że będą usuwać nieodpowiadające im komentarze. I rzeczywiście, z niemalże trzech tysięcy postów ostała się tylko garstka, więc do żadnej wymiany poglądów nie doszło.

Na bielskich formach kobiety irytują się ingerencją „zakapturzonych i niekulturalnych mężczyzn”, działających pod osłoną nocy. Niektóre mówią nie o sprzątaniu, tylko rozkradaniu ich materiałów. Z reguły tym się nie zrażają, tylko zapowiadają kontynuowanie protestu. Do skutku. Dzisiaj pikietujący mają pojawić się pod diecezjalną kurią, o czym piszemy TUTAJ. Bielska MW planuje z kolei „promować ruchy pro life, rozprowadzając odpowiednie treści w przestrzeni publicznej”.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
76 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Onufry
Onufry
1 miesiąc temu

Prof. Andrzej Zoll: Dzieckiem jest człowiek od poczęcia do pełnoletności.

Profesor Andrzej Zoll, prawnik, były prezes Trybunału Konstytucyjnego, nie jest z pewnością zwolennikiem PiS. W wywiadzie dla lewicowo-liberalnej szczujni o nazwie TVN24 wyjaśnił krótko i dosadnie, kto z punktu widzenia prawa jest dzieckiem. O tym zapominają zwolennicy aborcji i tym podobni promotorzy zła.

Adam
Adam
1 miesiąc temu

Od sprzątania są odpowiednie służby. A jeśli te osoby nie mają co robić z wolnym czasem to proponuję zgłosić do Caritasu i pomoc w opiece nad chorymi dziećmi…

YOU
YOU
1 miesiąc temu
Reply to  Adam

A lewacy są od zaśmiecania i eutanazji wszystkich kogo uważają za zbytecznych…

Adam
Adam
1 miesiąc temu
Reply to  YOU

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się co czuję kobieta która cieszy się z tego że jest w ciąży. Kupuje żeczy dla tego dziecka, wyobraża sobie jak będzie się z nim bawiła uczyła chodzić, pisać, jeździć na rowerze. I nagle dowiaduje się że jest nieuleczalne chore i prawdopodobnie zaraz po porodzie umrze. I co myślisz że do kobiety która starała się bardzo długo zajść w ciążę to jest łatwa decyzja ? Naprawdę uważasz że kobieta nie powinna mieć wyboru ? Będziesz jej pomagał w opiece nad tym dzieckiem ??? Bo na chwilę obecną na państwo nie ma co liczyć…

Chop z wonsem
Chop z wonsem
1 miesiąc temu

Ludzie! Rząd boi się zjednoczenia narodu przeciwko władzy! Dlatego jak złodziej okradający dom rzuca psu kość tak sprytna wierchuszka rzuciła temat aborcji i odrazu lud rzucił się sobie do gardeł. W tej sytuacji wszyscy powinni się zjednoczyć, młodzi, starzy, kobiety mężczyźni, lewacy i patryjoci, cywile i mundurowi i obalić sprzedają bandę. Naszym wrogiem jest rząd a nie sąsiad patryjota albo koleżanka feministka. A koledzy z MW niech się wezmą za okradających nas polityków lub obce wojska panoszące się po naszej ojczyźnie… Rząd jest naszym wspólnym wrogiem

Imię
Imię
1 miesiąc temu
Reply to  Chop z wonsem

Walnij się w ten POwsko lewacki dekiel.

BB
BB
1 miesiąc temu

Niejaki Jacek od Kurvizji powiedział o ciemnym ludzie co wszystko kupi.I kupuje,ta prawacka zgraja łyka wszystko jak pelikan.Taka to faszystowska hołota zwana ciemnym ludem,zapewne od faszystowskich koszul włoskiej proweniencji.

Gti
Gti
1 miesiąc temu

Cymbały lewackie myślicie, że każdy co ma inne zdanie niż wy to jest zaraz nazistą, faszystą i co tam jeszcze wymyślacie? To wy stosujecie zasady takie jak Hitler i Lenin.

Ali Baba
Ali Baba
1 miesiąc temu
Reply to  Gti

Przecież to prawackie pospólstwo lubi kąpać się w faszystowskim g@wnie,którym później cuchnie na kilometr.Wystarczy zobaczyć wczorajsze obrazki z Warszawy.

NN
NN
1 miesiąc temu
Reply to  Ali Baba

Coś Ci się pomyliło, to lewaki lubią kąpać się w gównie i to dosłownie ładując sobie w kakao.

Krecia P.
Krecia P.
1 miesiąc temu
Reply to  NN

Przecież ten wasz guru to też cieplutki człowiek.Zapytaj Rabieja.

NN
NN
1 miesiąc temu
Reply to  Krecia P.

Tak tak pewnie twojego starego też przeleciał…

Ali Baba
Ali Baba
1 miesiąc temu

Co drugi tutaj to fundamentalista prawackiego miotu,więc dla przypomnienia :

Niedoświadczeni sikają pod wiatr.
Fundamentaliści sikają pod huragan.

NN
NN
1 miesiąc temu
Reply to  Ali Baba

W sumie to twoje problemy z prostatą mam gdzieś, więc lecz to tam gdzie trzeba.

Ali Baba
Ali Baba
1 miesiąc temu
Reply to  NN

Coś móżdżek nie ten tego,bezmózgi tak mają,że sarkazm jest im obcy.Nie dziwię się,że prawactwo jest tak upośledzone umysłowo.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu

Słuszna decyzja B24 aby wycofać możliwość komentowania pod artykułem z relacji spod kurii.

Gość
Gość
1 miesiąc temu
Reply to  Hermenegilda

istotnie, większość normalnych ludzi póka nie popiera wariatek więc Lewacka24pl wyłączyła komentarze

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

NIe nie nie, nie o to chodzi. Komentarze są jak najbardziej wskazane ale prawdopodobnie tam były pierwsze, które były mową nienawiści. Redakcja zobaczyła co się dzieje i uniemożliwiła dalsze komentarze nie zamieszczając żadnych. Z wolności trzeba umieć korzystać i w komentarzu Gość-ia jw.

Krzysztof
Krzysztof
1 miesiąc temu

Jeśli nie macie szacunku do życia i się Wam Polska nie podoba to wyjedźcie do UK albo Holandii i tam się zabijajcie

WW
WW
1 miesiąc temu

Kibolu jesteś głupszy niż najgorszego gatunku bejsbol.Weź go w te naziolskie czarne łapy i pie@dolnij się w ten pusty sagan.Zabrzmi jak cholera,bo puste naczynia brzmią najmocniej !!

realista
realista
1 miesiąc temu

naziprawacy wypełzają z rynsztoka, w którym gniją ścierwa ich idoli, hitlera, franco, pinocheta, mussoliniego itp

Onufry
Onufry
1 miesiąc temu
Reply to  realista

Pierwszym krajem na świecie, który zalegalizował zabijanie poczętych dzieci, był Związek Radziecki 18 listopada 1920 roku. Ludobójca – komunista Lenin, po zwycięstwie rewolucji bolszewickiej zrealizował swoją wcześniejszą dyrektywę: „domagać się bezwarunkowego zniesienia wszystkich ustaw ścigających sztuczne poronienia” (W. Lenin, Klasa robotnicza a neomaltuzjanizm, w: W. Lenin, Dzieła, Warszawa „Książka i Wiedza” 1950, t.19, s. 321). Przypomnijmy, że w całej ówczesnej Europie prawo chroniło życie ludzkie. Drugim przywódcą europejskim, który doprowadził do legalizacji aborcji w swoim kraju był Adolf Hitler. Dążąc do utworzenia czystej, biologicznie mocnej „rasy panów”, doprowadził w 1933 roku, do legalizacji zabijania niemieckich nienarodzonych dzieci, które posiadały lub mogły posiadać wady wrodzone. Należy dodać,… Czytaj więcej »

Antoni
Antoni
1 miesiąc temu
Reply to  Onufry

a kto był trzeci?

Włodek
Włodek
1 miesiąc temu

Wynocha z kraju razem z rządem slugusy i rasisci

antyhitler
antyhitler
1 miesiąc temu

Naziprawacy założą nowy Buchenwald

WW
WW
1 miesiąc temu
Reply to  antyhitler

Niejaki dr Jaki /fachowiec od przekrętów i budowy więzień /,wróci z Brukseli i on walnie nową Berezę Kartuską ,że palce lizać.A jeden taki już jest,co ma ciągoty na współczesnego Wacława Kostkę Biernackiego.Już posłów biją,wkrótce będą ich odwozić do miejsca odosobnienia.

Tyle
Tyle
1 miesiąc temu

To sa tepi ludzie cala ta mlodziez wszechpolska i narodowcy do szkoly ich cofnac embrion nie jest plodem a płód nie jest dzieckiem wiecej anatomii a mniej bajek religijnych polecam

Ala
Ala
1 miesiąc temu
Reply to  Tyle

Masz częściowo rację: embrion to nie płód, a płód to nie dziecko, ale zarówno embrion, płód jak i dziecko to CZŁOWIEK. Twierdzą tak zarówno naukowcy jak i nasza religia chrześcijanska. Aborcja to przerwanie życia a więc zabójstwo. Nawet sędzia Kieres, który złożył zdanie odrębne w TK zgodził się z tym, że aborcja to zabójstwo.

Barbara
Barbara
1 miesiąc temu

W takim razie, może ta “młodzież”, której tak na sercu leży dbałość o czystość miasta, zakasa rękawy, weźmie pędzle i farbę i pomaluje zabazgrany mur cmentarny, który jakiś …. wypaćkał swoimi wypocinami? Tudzież inne napisy, dość wulgarne na dodatek, zmyli by z tynków miejskich?

Bożenka
Bożenka
1 miesiąc temu

Taaak, życie zaczyna się już w czasie gry wstępnej….

Antykomuch
Antykomuch
1 miesiąc temu

Sprawa jest prosta. Jak lewaki chcą wojny to mogą się szybko jej doczekać.

Lolka
Lolka
1 miesiąc temu
Reply to  Antykomuch

Zapraszam na starcie z kpbietami zakspturzony tępy naziolu

Antykomuch
Antykomuch
1 miesiąc temu
Reply to  Lolka

Jak widzisz idiotko jestem antykomuchem. Tobie do nazioli bliżej. Uzupełnij braki w wykształceniu i potem się wypowiadaj. Normalni ludzie sprzątają, a takie bydło smierdzące potrafi tylko syf zrobić wszędzie gdzie się pokaże. Jakieś dziwne te kobiety tam macie…za facetów lubicie się przebierać?

Gość
Gość
1 miesiąc temu
Reply to  Lolka

większości tam obecnych daleko do określenia mianem kobiety.Te całe feministki to w większości jakieś maszkary ,których normalny chłop by nie dotknął

Lolka
Lolka
1 miesiąc temu
Reply to  Antykomuch

Piękna noc. Naziści sprzątają. Do tego się nadają.

Gość
Gość
1 miesiąc temu
Reply to  Lolka

narodowi socjaliści to lewactwo niszczące kościoły i wyworzące kapłanów do B.uchenwaldu socjaliści wyrośli z marksizmu dokładnie jak ta chołota biegająca po ulicach

antyhitler
antyhitler
1 miesiąc temu

precz z prawackim nazizmem

XYZ
XYZ
1 miesiąc temu

Precz z faszyzmem,precz z kurduplem dyktatorem,precz z reżimem kaczystowskim !!

WW
WW
1 miesiąc temu

Coś podobnego,faszyści cokolwiek sprzątają,oj żeby nie doszło tylko do “Kryształowej nocy “

Jurek
Jurek
1 miesiąc temu

Kobiety z wami wygrają

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Jurek

Zrozumieliśmy już Twoje zaangażowanie, dalej daj sobie spokój bo tracisz umiar. B24 to nie wiec.

Jurek
Jurek
1 miesiąc temu
Reply to  Hermenegilda

to po co tu jesteś?

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Jurek

Nie po to aby odbierać agitację. Mam swój rozum.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Jurek

Nachalna agitacja.

WW
WW
1 miesiąc temu
Reply to  Hermenegilda

Przyganiał kocioł garnkowi.Daj se siana @Hermenegilda ,bo jesteś nudna jak flaki z olejem.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  WW

Kwestia gustu a z gustami się nie dyskutuje.

WW
WW
1 miesiąc temu
Reply to  Hermenegilda

Wpierw gust trzeba mieć,a ty jego jesteś całkowicie pozbawiona.Jak to mówią : takie bezguście !

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  WW

Jeszcze raz: z gustami się nie dyskutuje. Moje komentarze Tobie mogą się nie podobać a innym może odpowiadają. Wyjaśniłam dokładnie jaka różnica a Ty dalej brniesz w swoje mądrości. Nie obrazisz mnie “fachowcu” od gustu, widzę go w “odpowiedz” dla “BKS STAL”.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  WW

Gust Twój widzę w “odpowiedz” pod komentarzem “BKS STAL” vel “inżynier”, o którym odpowiadałam. Na krótko będzie widoczny bo za chwilę komentarz i odpowiedz będą usunięte. Ale świadczy o “mądrości” niektórych.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  WW

Rzeczy nieporównywalne. Owszem często komentuję, odpowiadam w “odpowiedz” uzasadniając swój punkt widzenia ale nie agituję. A tutaj Jurek pojawił się nagle i jest wszędzie z agitacją. Czy na temat czy nie na temat artykuł – wsadza ogłoszenie. Tak – z agitacją, inaczej tego nie można nazwać. Za chwilę zniknie w komentarzach jak nie porównując niejaki “inżynier”, który agituje inaczej i dodatkowo walczy z inaczej myślącymi.

cynk
cynk
1 miesiąc temu

Chyba akcja b. udana skoro beskidzka nie ukrywa niezadowolenia?

Józef K.
Józef K.
1 miesiąc temu
Reply to  cynk

Faszyści muszą posprzątać,bo się boją,że ta zaraza rewolucyjna się rozszerzy i zmiecie ich pisdzielskich chlebodawców.

Edward
Edward
1 miesiąc temu

Za Hitlera było podobnie gdzie jest policja a może służby pisowskie bo jak ich inaczej nazwać

Zico
Zico
1 miesiąc temu
Reply to  Edward

Dramatem naszych czasów jest to, że głupota zabrała się do myślenia.

Józef K.
Józef K.
1 miesiąc temu
Reply to  Zico

@Zico .Ty parszywy pisiarski złodzieju,jak cytujesz kogoś to podaj źródło.To powiedział Jean Cocteau wielki francuski artysta,Twój móżdżek kurzy nie jest w stanie tego nawet pojąc.

john
john
1 miesiąc temu

Młodzież Wszechpolska w brudnych buciorach z bazaru od Wietnamczyka. Kiepski żart.

Gość
Gość
1 miesiąc temu

Brawo, brawo normalna młodzież

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Co to znaczy “normalna”?

Nazitodno
Nazitodno
1 miesiąc temu
Reply to  Hermenegilda

kumple HJ

WW
WW
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Normalna inaczej ,bo faszystowska.

Shame
Shame
1 miesiąc temu

a może jakaś Kryształowa Noc ????????

Gość
Gość
1 miesiąc temu
Reply to  Shame

kryształową noc zorganizowali narodowi-socjaliści taka odmiana lewactwa niedouku

Nazidogazi
Nazidogazi
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

nazi to skrajna prawica psycholu faszystowski

dramat
dramat
1 miesiąc temu
Reply to  Nazidogazi

nazizm to lewica
Najbliżej ultraskrajnej prawicy jest faszyzm.
Poczytaj sobie o tym, i nie wypisuj głupot
Moze coś o partii A. Hitlera, tam się dowiesz że byl narodowym socjalistą

Nazitodno
Nazitodno
1 miesiąc temu
Reply to  dramat

kobiety wygrają z nazi-prawakami popieranymi przez katabasów

Młody wykształcony emeryt SB
Młody wykształcony emeryt SB
1 miesiąc temu

Szacun MW.

JanPrzestroga
JanPrzestroga
1 miesiąc temu

Norymberga czeka chłopaczki🚾🚾🚾

XYZ
XYZ
1 miesiąc temu

Nick oksymoron.

Młody wykształcony emeryt SB
Młody wykształcony emeryt SB
1 miesiąc temu
Reply to  XYZ

Znowu to samo piszesz pod innym nickiem.

naziprecz
naziprecz
1 miesiąc temu

a czy to będzie akcja z pochodniami i paleniem książek ??

Jurek
Jurek
1 miesiąc temu

Braki wychowawcze, edukacyjne, kompleksy – myślą że siłą są w stanie zastraszyć Kobiety.

Jak Kali ukraść krowa to dobrze
Jak Kali ukraść krowa to dobrze
1 miesiąc temu

Znamy już takie akcje. Gronkiewicz w stolicy czyściła ulice nie czekając nocy ze zniczy i kwiatów układanych pod pałacem prezydenckim.

antyfaszysta
antyfaszysta
1 miesiąc temu

wujaszek Goebbels by ich pochwalił

Tadeusz
Tadeusz
1 miesiąc temu
Reply to  antyfaszysta

Niejaki @Jurek mówi,że o 18 narzygamy jeszcze bardziej.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Tadeusz

Po co się Tadeusz hamować, lepiej jest wypróżniać się, wydalać fekalia.

XYZ
XYZ
1 miesiąc temu
Reply to  Tadeusz

@Tadeusz nie pisz ,dopiero co wróciłeś z Rygi.Po co tam jechałeś do tej Rygi,po J 23 ?