Wydarzenia Bielsko-Biała

Nocne „patrole” Młodzieży Wszechpolskiej sprzątają miasto. Ze zniczy i plakatów protestujących kobiet

Zdjęcia: Młodzież Wszechpolska – Bielsko-Biała

Po zakończeniu protestów kobiet, usuwają przyniesione przez nich znicze, plakaty i ulotki. Pokazowo też depczą plakaty z hasłami pikietujących. Taką „misję” realizują członkowie bielskiej Młodzieży Wszechpolskiej.

Dlaczego Młodzieży Wszechpolskiej przeszkadza to, że kobiety wyrażają swoje zdanie i protestują w taki a nie inny sposób? – Protestujący wielokrotnie łamali prawo, czy to wulgarnie się wyrażając w miejscu publicznym, co jest zabronione, czy stawiali znicze w miejscu do tego nieodpowiednim. To zaśmiecanie miasta – mówią naszej redakcji przedstawiciele MW. – Protestujemy przeciwko zabijaniu nienarodzonych dzieci. Nie można odwoływać się do pobudek eugenicznych i usuwać z naszego społeczeństwa ludzi uznanych za gorszych. Jest to nie tylko zaprzeczeniem praw człowieka, ponieważ życie rozpoczyna się w chwili poczęcia, co mówi jasno polskie prawo, które zapewnia człowiekowi należytą godność, a nie od magicznego punktu podczas narodzin, co próbują wmówić środowiska lewicowo-eugeniczne – dodają.

MW akcją wysprzątania chodnika pod biurem Prawa i Sprawiedliwości pochwaliła się na Facebooku. Zamieściła też zdjęcia uwieczniające deptanie transparentów i plakatów. – Odbyła się akcja czyszczenia miasta z ołtarzyków aborcyjnych. Zgromadziliśmy kilka worków zniczy, które w najbliższym czasie trafią na groby ofiar totalitaryzmów – w tym nazizmu, który, jak wiemy, aktywnie promował aborcję! – napisali prowokacyjnie członkowie MW, zaznaczając, że będą usuwać nieodpowiadające im komentarze. I rzeczywiście, z niemalże trzech tysięcy postów ostała się tylko garstka, więc do żadnej wymiany poglądów nie doszło.

Na bielskich formach kobiety irytują się ingerencją „zakapturzonych i niekulturalnych mężczyzn”, działających pod osłoną nocy. Niektóre mówią nie o sprzątaniu, tylko rozkradaniu ich materiałów. Z reguły tym się nie zrażają, tylko zapowiadają kontynuowanie protestu. Do skutku. Dzisiaj pikietujący mają pojawić się pod diecezjalną kurią, o czym piszemy TUTAJ. Bielska MW planuje z kolei „promować ruchy pro life, rozprowadzając odpowiednie treści w przestrzeni publicznej”.

KB_ceny
Subskrybuj
Powiadom o
guest
76 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Onufry
Onufry
10 miesięcy temu

Prof. Andrzej Zoll: Dzieckiem jest człowiek od poczęcia do pełnoletności.

Profesor Andrzej Zoll, prawnik, były prezes Trybunału Konstytucyjnego, nie jest z pewnością zwolennikiem PiS. W wywiadzie dla lewicowo-liberalnej szczujni o nazwie TVN24 wyjaśnił krótko i dosadnie, kto z punktu widzenia prawa jest dzieckiem. O tym zapominają zwolennicy aborcji i tym podobni promotorzy zła.

Adam
Adam
10 miesięcy temu

Od sprzątania są odpowiednie służby. A jeśli te osoby nie mają co robić z wolnym czasem to proponuję zgłosić do Caritasu i pomoc w opiece nad chorymi dziećmi…

YOU
YOU
10 miesięcy temu
Reply to  Adam

A lewacy są od zaśmiecania i eutanazji wszystkich kogo uważają za zbytecznych…

Adam
Adam
10 miesięcy temu
Reply to  YOU

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się co czuję kobieta która cieszy się z tego że jest w ciąży. Kupuje żeczy dla tego dziecka, wyobraża sobie jak będzie się z nim bawiła uczyła chodzić, pisać, jeździć na rowerze. I nagle dowiaduje się że jest nieuleczalne chore i prawdopodobnie zaraz po porodzie umrze. I co myślisz że do kobiety która starała się bardzo długo zajść w ciążę to jest łatwa decyzja ? Naprawdę uważasz że kobieta nie powinna mieć wyboru ? Będziesz jej pomagał w opiece nad tym dzieckiem ??? Bo na chwilę obecną na państwo nie ma co liczyć…

Chop z wonsem
Chop z wonsem
10 miesięcy temu

Ludzie! Rząd boi się zjednoczenia narodu przeciwko władzy! Dlatego jak złodziej okradający dom rzuca psu kość tak sprytna wierchuszka rzuciła temat aborcji i odrazu lud rzucił się sobie do gardeł. W tej sytuacji wszyscy powinni się zjednoczyć, młodzi, starzy, kobiety mężczyźni, lewacy i patryjoci, cywile i mundurowi i obalić sprzedają bandę. Naszym wrogiem jest rząd a nie sąsiad patryjota albo koleżanka feministka. A koledzy z MW niech się wezmą za okradających nas polityków lub obce wojska panoszące się po naszej ojczyźnie… Rząd jest naszym wspólnym wrogiem

Imię
Imię
10 miesięcy temu
Reply to  Chop z wonsem

Walnij się w ten POwsko lewacki dekiel.

BB
BB
10 miesięcy temu

Niejaki Jacek od Kurvizji powiedział o ciemnym ludzie co wszystko kupi.I kupuje,ta prawacka zgraja łyka wszystko jak pelikan.Taka to faszystowska hołota zwana ciemnym ludem,zapewne od faszystowskich koszul włoskiej proweniencji.

Gti
Gti
10 miesięcy temu

Cymbały lewackie myślicie, że każdy co ma inne zdanie niż wy to jest zaraz nazistą, faszystą i co tam jeszcze wymyślacie? To wy stosujecie zasady takie jak Hitler i Lenin.

Ali Baba
Ali Baba
10 miesięcy temu
Reply to  Gti

Przecież to prawackie pospólstwo lubi kąpać się w faszystowskim [email protected],którym później cuchnie na kilometr.Wystarczy zobaczyć wczorajsze obrazki z Warszawy.

NN
NN
10 miesięcy temu
Reply to  Ali Baba

Coś Ci się pomyliło, to lewaki lubią kąpać się w gównie i to dosłownie ładując sobie w kakao.

Krecia P.
Krecia P.
10 miesięcy temu
Reply to  NN

Przecież ten wasz guru to też cieplutki człowiek.Zapytaj Rabieja.

NN
NN
10 miesięcy temu
Reply to  Krecia P.

Tak tak pewnie twojego starego też przeleciał…

Ali Baba
Ali Baba
10 miesięcy temu

Co drugi tutaj to fundamentalista prawackiego miotu,więc dla przypomnienia :

Niedoświadczeni sikają pod wiatr.
Fundamentaliści sikają pod huragan.

NN
NN
10 miesięcy temu
Reply to  Ali Baba

W sumie to twoje problemy z prostatą mam gdzieś, więc lecz to tam gdzie trzeba.

Ali Baba
Ali Baba
10 miesięcy temu
Reply to  NN

Coś móżdżek nie ten tego,bezmózgi tak mają,że sarkazm jest im obcy.Nie dziwię się,że prawactwo jest tak upośledzone umysłowo.

Hermenegilda
Hermenegilda
10 miesięcy temu

Słuszna decyzja B24 aby wycofać możliwość komentowania pod artykułem z relacji spod kurii.

Gość
Gość
10 miesięcy temu
Reply to  Hermenegilda

istotnie, większość normalnych ludzi póka nie popiera wariatek więc Lewacka24pl wyłączyła komentarze

Hermenegilda
Hermenegilda
10 miesięcy temu
Reply to  Gość

NIe nie nie, nie o to chodzi. Komentarze są jak najbardziej wskazane ale prawdopodobnie tam były pierwsze, które były mową nienawiści. Redakcja zobaczyła co się dzieje i uniemożliwiła dalsze komentarze nie zamieszczając żadnych. Z wolności trzeba umieć korzystać i w komentarzu Gość-ia jw.

Krzysztof
Krzysztof
10 miesięcy temu

Jeśli nie macie szacunku do życia i się Wam Polska nie podoba to wyjedźcie do UK albo Holandii i tam się zabijajcie

WW
WW
10 miesięcy temu

Kibolu jesteś głupszy niż najgorszego gatunku bejsbol.Weź go w te naziolskie czarne łapy i [email protected] się w ten pusty sagan.Zabrzmi jak cholera,bo puste naczynia brzmią najmocniej !!

realista
realista
10 miesięcy temu

naziprawacy wypełzają z rynsztoka, w którym gniją ścierwa ich idoli, hitlera, franco, pinocheta, mussoliniego itp

Onufry
Onufry
10 miesięcy temu
Reply to  realista

Pierwszym krajem na świecie, który zalegalizował zabijanie poczętych dzieci, był Związek Radziecki 18 listopada 1920 roku. Ludobójca – komunista Lenin, po zwycięstwie rewolucji bolszewickiej zrealizował swoją wcześniejszą dyrektywę: „domagać się bezwarunkowego zniesienia wszystkich ustaw ścigających sztuczne poronienia” (W. Lenin, Klasa robotnicza a neomaltuzjanizm, w: W. Lenin, Dzieła, Warszawa „Książka i Wiedza” 1950, t.19, s. 321). Przypomnijmy, że w całej ówczesnej Europie prawo chroniło życie ludzkie. Drugim przywódcą europejskim, który doprowadził do legalizacji aborcji w swoim kraju był Adolf Hitler. Dążąc do utworzenia czystej, biologicznie mocnej „rasy panów”, doprowadził w 1933 roku, do legalizacji zabijania niemieckich nienarodzonych dzieci, które posiadały lub mogły posiadać wady wrodzone. Należy dodać,… Czytaj więcej »

Antoni
Antoni
10 miesięcy temu
Reply to  Onufry

a kto był trzeci?

Włodek
Włodek
10 miesięcy temu

Wynocha z kraju razem z rządem slugusy i rasisci

antyhitler
antyhitler
10 miesięcy temu

Naziprawacy założą nowy Buchenwald

WW
WW
10 miesięcy temu
Reply to  antyhitler

Niejaki dr Jaki /fachowiec od przekrętów i budowy więzień /,wróci z Brukseli i on walnie nową Berezę Kartuską ,że palce lizać.A jeden taki już jest,co ma ciągoty na współczesnego Wacława Kostkę Biernackiego.Już posłów biją,wkrótce będą ich odwozić do miejsca odosobnienia.

Tyle
Tyle
10 miesięcy temu

To sa tepi ludzie cala ta mlodziez wszechpolska i narodowcy do szkoly ich cofnac embrion nie jest plodem a płód nie jest dzieckiem wiecej anatomii a mniej bajek religijnych polecam

Ala
Ala
10 miesięcy temu
Reply to  Tyle

Masz częściowo rację: embrion to nie płód, a płód to nie dziecko, ale zarówno embrion, płód jak i dziecko to CZŁOWIEK. Twierdzą tak zarówno naukowcy jak i nasza religia chrześcijanska. Aborcja to przerwanie życia a więc zabójstwo. Nawet sędzia Kieres, który złożył zdanie odrębne w TK zgodził się z tym, że aborcja to zabójstwo.

Barbara
Barbara
10 miesięcy temu

W takim razie, może ta “młodzież”, której tak na sercu leży dbałość o czystość miasta, zakasa rękawy, weźmie pędzle i farbę i pomaluje zabazgrany mur cmentarny, który jakiś …. wypaćkał swoimi wypocinami? Tudzież inne napisy, dość wulgarne na dodatek, zmyli by z tynków miejskich?

Bożenka
Bożenka
10 miesięcy temu

Taaak, życie zaczyna się już w czasie gry wstępnej….

Antykomuch
Antykomuch
10 miesięcy temu

Sprawa jest prosta. Jak lewaki chcą wojny to mogą się szybko jej doczekać.

Lolka
Lolka
10 miesięcy temu
Reply to  Antykomuch

Zapraszam na starcie z kpbietami zakspturzony tępy naziolu

Antykomuch
Antykomuch
10 miesięcy temu
Reply to  Lolka

Jak widzisz idiotko jestem antykomuchem. Tobie do nazioli bliżej. Uzupełnij braki w wykształceniu i potem się wypowiadaj. Normalni ludzie sprzątają, a takie bydło smierdzące potrafi tylko syf zrobić wszędzie gdzie się pokaże. Jakieś dziwne te kobiety tam macie…za facetów lubicie się przebierać?

Gość
Gość
10 miesięcy temu
Reply to  Lolka

większości tam obecnych daleko do określenia mianem kobiety.Te całe feministki to w większości jakieś maszkary ,których normalny chłop by nie dotknął

Lolka
Lolka
10 miesięcy temu
Reply to  Antykomuch

Piękna noc. Naziści sprzątają. Do tego się nadają.

Gość
Gość
10 miesięcy temu
Reply to  Lolka

narodowi socjaliści to lewactwo niszczące kościoły i wyworzące kapłanów do B.uchenwaldu socjaliści wyrośli z marksizmu dokładnie jak ta chołota biegająca po ulicach

antyhitler
antyhitler
10 miesięcy temu

precz z prawackim nazizmem

XYZ
XYZ
10 miesięcy temu

Precz z faszyzmem,precz z kurduplem dyktatorem,precz z reżimem kaczystowskim !!

WW
WW
10 miesięcy temu

Coś podobnego,faszyści cokolwiek sprzątają,oj żeby nie doszło tylko do “Kryształowej nocy “

Jurek
Jurek
10 miesięcy temu

Kobiety z wami wygrają

Hermenegilda
Hermenegilda
10 miesięcy temu
Reply to  Jurek

Zrozumieliśmy już Twoje zaangażowanie, dalej daj sobie spokój bo tracisz umiar. B24 to nie wiec.

Jurek
Jurek
10 miesięcy temu
Reply to  Hermenegilda

to po co tu jesteś?

Hermenegilda
Hermenegilda
10 miesięcy temu
Reply to  Jurek

Nie po to aby odbierać agitację. Mam swój rozum.

Hermenegilda
Hermenegilda
10 miesięcy temu
Reply to  Jurek

Nachalna agitacja.

WW
WW
10 miesięcy temu
Reply to  Hermenegilda

Przyganiał kocioł garnkowi.Daj se siana @Hermenegilda ,bo jesteś nudna jak flaki z olejem.

Hermenegilda
Hermenegilda
10 miesięcy temu
Reply to  WW

Kwestia gustu a z gustami się nie dyskutuje.

WW
WW
10 miesięcy temu
Reply to  Hermenegilda

Wpierw gust trzeba mieć,a ty jego jesteś całkowicie pozbawiona.Jak to mówią : takie bezguście !

Hermenegilda
Hermenegilda
10 miesięcy temu
Reply to  WW

Jeszcze raz: z gustami się nie dyskutuje. Moje komentarze Tobie mogą się nie podobać a innym może odpowiadają. Wyjaśniłam dokładnie jaka różnica a Ty dalej brniesz w swoje mądrości. Nie obrazisz mnie “fachowcu” od gustu, widzę go w “odpowiedz” dla “BKS STAL”.

Hermenegilda
Hermenegilda
10 miesięcy temu
Reply to  WW

Gust Twój widzę w “odpowiedz” pod komentarzem “BKS STAL” vel “inżynier”, o którym odpowiadałam. Na krótko będzie widoczny bo za chwilę komentarz i odpowiedz będą usunięte. Ale świadczy o “mądrości” niektórych.

Hermenegilda
Hermenegilda
10 miesięcy temu
Reply to  WW

Rzeczy nieporównywalne. Owszem często komentuję, odpowiadam w “odpowiedz” uzasadniając swój punkt widzenia ale nie agituję. A tutaj Jurek pojawił się nagle i jest wszędzie z agitacją. Czy na temat czy nie na temat artykuł – wsadza ogłoszenie. Tak – z agitacją, inaczej tego nie można nazwać. Za chwilę zniknie w komentarzach jak nie porównując niejaki “inżynier”, który agituje inaczej i dodatkowo walczy z inaczej myślącymi.

cynk
cynk
10 miesięcy temu

Chyba akcja b. udana skoro beskidzka nie ukrywa niezadowolenia?

Józef K.
Józef K.
10 miesięcy temu
Reply to  cynk

Faszyści muszą posprzątać,bo się boją,że ta zaraza rewolucyjna się rozszerzy i zmiecie ich pisdzielskich chlebodawców.

Edward
Edward
10 miesięcy temu

Za Hitlera było podobnie gdzie jest policja a może służby pisowskie bo jak ich inaczej nazwać

Zico
Zico
10 miesięcy temu
Reply to  Edward

Dramatem naszych czasów jest to, że głupota zabrała się do myślenia.

Józef K.
Józef K.
10 miesięcy temu
Reply to  Zico

@Zico .Ty parszywy pisiarski złodzieju,jak cytujesz kogoś to podaj źródło.To powiedział Jean Cocteau wielki francuski artysta,Twój móżdżek kurzy nie jest w stanie tego nawet pojąc.

john
john
10 miesięcy temu

Młodzież Wszechpolska w brudnych buciorach z bazaru od Wietnamczyka. Kiepski żart.

Gość
Gość
10 miesięcy temu

Brawo, brawo normalna młodzież

Hermenegilda
Hermenegilda
10 miesięcy temu
Reply to  Gość

Co to znaczy “normalna”?

Nazitodno
Nazitodno
10 miesięcy temu
Reply to  Hermenegilda

kumple HJ

WW
WW
10 miesięcy temu
Reply to  Gość

Normalna inaczej ,bo faszystowska.

Shame
Shame
10 miesięcy temu

a może jakaś Kryształowa Noc ????????

Gość
Gość
10 miesięcy temu
Reply to  Shame

kryształową noc zorganizowali narodowi-socjaliści taka odmiana lewactwa niedouku

Nazidogazi
Nazidogazi
10 miesięcy temu
Reply to  Gość

nazi to skrajna prawica psycholu faszystowski

dramat
dramat
10 miesięcy temu
Reply to  Nazidogazi

nazizm to lewica
Najbliżej ultraskrajnej prawicy jest faszyzm.
Poczytaj sobie o tym, i nie wypisuj głupot
Moze coś o partii A. Hitlera, tam się dowiesz że byl narodowym socjalistą

Nazitodno
Nazitodno
10 miesięcy temu
Reply to  dramat

kobiety wygrają z nazi-prawakami popieranymi przez katabasów

Młody wykształcony emeryt SB
Młody wykształcony emeryt SB
10 miesięcy temu

Szacun MW.

JanPrzestroga
JanPrzestroga
10 miesięcy temu

Norymberga czeka chłopaczki🚾🚾🚾

XYZ
XYZ
10 miesięcy temu

Nick oksymoron.

Młody wykształcony emeryt SB
Młody wykształcony emeryt SB
10 miesięcy temu
Reply to  XYZ

Znowu to samo piszesz pod innym nickiem.

naziprecz
naziprecz
10 miesięcy temu

a czy to będzie akcja z pochodniami i paleniem książek ??

Jurek
Jurek
10 miesięcy temu

Braki wychowawcze, edukacyjne, kompleksy – myślą że siłą są w stanie zastraszyć Kobiety.

Jak Kali ukraść krowa to dobrze
Jak Kali ukraść krowa to dobrze
10 miesięcy temu

Znamy już takie akcje. Gronkiewicz w stolicy czyściła ulice nie czekając nocy ze zniczy i kwiatów układanych pod pałacem prezydenckim.

antyfaszysta
antyfaszysta
10 miesięcy temu

wujaszek Goebbels by ich pochwalił

Tadeusz
Tadeusz
10 miesięcy temu
Reply to  antyfaszysta

Niejaki @Jurek mówi,że o 18 narzygamy jeszcze bardziej.

Hermenegilda
Hermenegilda
10 miesięcy temu
Reply to  Tadeusz

Po co się Tadeusz hamować, lepiej jest wypróżniać się, wydalać fekalia.

XYZ
XYZ
10 miesięcy temu
Reply to  Tadeusz

@Tadeusz nie pisz ,dopiero co wróciłeś z Rygi.Po co tam jechałeś do tej Rygi,po J 23 ?