Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Nowa sala bankietowa w Międzybrodziu Bialskim tuż nad jeziorem – wolne terminy 2022

Nowa sala bankietowa w Międzybrodziu Bialskim tuż nad jeziorem – wolne terminy 2022.

Witajcie! Teraz zaczyna się nasza historia… takimi słowami witani są goście na imprezach okolicznościowych odbywających się na sali bankietowej Onesto. Teraz Państwu opowiemy krótko o niej. Sala jest w pełni nowoczesna, oddana do użytku pod koniec 2021 roku. Zapewnia miejsce dla 120 gości oraz zaplecze noclegowe w liczbie 34 miejsc w 15 pokojach.

Nasza oferta została przygotowana z myślą o organizacji wesel, chrzcin, komunii, urodzin, imienin, studniówek, konferencji firmowych oraz innych imprez okolicznościowych. Lokalizacja sali jest bardzo atrakcyjna, gdyż znajduje się tuż nad Jeziorem Międzybrodzkim. Tuż przy drodze DW 948 Żywiec-Oświęcim.

Cały obiekt Onesto został urządzony w nowoczesnym stylu, bogato wyposażony, jest klimatyzowany, posiada dostęp do sieci Wi-Fi oraz zapewnia udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Obok położony jest duży, prywatny parking na kilkadziesiąt samochodów.

Nasz Szef Kuchni zaoferuje Państwu autorskie kompozycje menu z szerokim wyborem potraw kuchni polskiej i nie tylko. Przy weselach oferujemy również dodatkowe atrakcje takie jak stół wiejski czy tort. Jak już wspomnieliśmy kilkukrotnie, lokalizacja sali weselnej Onesto jest bardzo atrakcyjna. W pobliżu znajduje się Jezioro Międzybrodzkie i Góra Żar, które można wykorzystać w ślubnej sesji zdjęciowej Młodej Pary. Dodatkowym atutem jest także bliskie położenie kościoła.

W roku 2022 posiadamy jeszcze kilka wolnych terminów, w celu uzyskania informacji prosimy o kontakt telefoniczny: 720 884 188 lub mailowy: [email protected]

Zadbamy o to, aby Twoja uroczystość była niezapomnianym przeżyciem. Sala weselna Międzybrodzie Bialskie

Onesto – Sala Bankietowa
ul. Ekologiczna 8, 34-312 Międzybrodzie Bialskie
https://salaonesto.pl
tel.: 720 884 188

google_news
Studio_projektowe_d