Wydarzenia Cieszyn

Nowa wiata w Pruchnej

Fot. UM Strumień

W Gminnym Centrum Integracji Wsi w Pruchnej odbyło się oficjalne otwarcie nowej wiaty. Przy okazji zorganizowano także marsz nordic walking.

Symboliczną wstęgę przecięli zastępca dyrektora Departamentu Terenów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach Robert Karpeta, burmistrz Strumienia Anna Grygierek, przewodniczący Rady Miejskiej Czesław Greń oraz sołtys Leszek Czakon. To kolejne w gminie Strumień miejsce spotkań i aktywności na świeżym powietrzu. W wydarzeniu wziął udział również Tomáš Holuša – Starosta czeskiego miasta Šenov wraz z delegacją. Po uroczystym otwarciu wiaty odbył się marsz nordic walking zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Pruchnej przy współpracy z gminą Strumień. Trasa wiodła przez urocze tereny sołectwa Pruchna, a atmosfera była naprawdę niezapomniana.

Fot. UM Strumień

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nie wiadomo
nie wiadomo
7 miesięcy temu

Przepraszam, to drugi artykuł o otwieraniu wiaty w gminie Strumień, wcześniej w Pruchnej, teraz w Strumieniu chyba takiej samej bo nie widać w całości i to otwieraniu z taką pompą w Strumieniu. Ale do czego mają służyć, marsz nordic walking może się odbywać bez wiat. Ile gmina wydała na wiaty – koszt?

dobra robota?
dobra robota?
7 miesięcy temu

Pisałem aby pokazać wiatę w całości jako podmiot artykułu, usunięto komentarz i podmieniono zdjęcie na którym wiaty w całości nie widać