Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Nowe mieszkania Czechowice-Dziedzice – zamieszkaj na Podbeskidziu!

Dla osób, które nie znają jeszcze Czechowic-Dziedzic warto wspomnieć, że to niewielkie miasto leżące w niedalekiej odległości od najważniejszych miejscowości Śląska cieszy się ogromnym zainteresowaniem osób, które chcąc kupić nowe mieszkanie. Znając ogromny potencjał Czechowic-Dziedzic, w mieście powstają nowe inwestycje deweloperów, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Kupujących.

Doskonała lokalizacja i komunikacja międzymiastowa

Mieszkając w Czechowicach, można na co dzień korzystać ze wszelkich dóbr i udogodnień dużego miasta, nie żyjąc w nim! Taką możliwość daje bliska odległość Bielska-Białej, Tychów, a nawet Katowic, do których dotrzesz w 40 minut. Doskonała komunikacja drogowa oraz kolejowa daje możliwość pracy w dużym mieście, a także odpoczynku wśród gór i lasów pasma Beskidów. Rejon ma do zaoferowania wiele wielbicielom rowerowych przejażdżek, trekkingu czy biwakowania. Mieszkańcy Czechowic mogą także korzystać z uroków i atrakcji uzdrowiska Goczałkowice Zdrój, które sąsiaduje z miastem.

Apartamenty – Czechowice – Dziedzice. Manhattan Residence

W mieście powstaje wiele nowych inwestycji mieszkaniowych i są one na tyle różnorodne, że każdy z szukających nowego miejsca do życia, znajdzie coś dla siebie. Osoby, które cenią sobie życie w centrum, lubiące aktywności na zewnątrz lub przeciwnie – szukające odpoczynku od obowiązków związanych z posiadaniem domu – powinny zainteresować się ofertą nowych apartamentów Manhattan. Manhattan Residence to dwa budynki wyposażone w windy, przestrzenny, podziemny parking. Mieszkania posiadają różne powierzchnie oraz układ pomieszczeń  – do dyspozycji domowników są przestrzenne tarasy.

Nowe domy Czechowice-Dziedzice. Słoneczne Przedmieście

Rodziny z dziećmi, wielbiciele ogrodnictwa czy grillowania mogą jednak tęsknić za własnym ogródkiem. Te potrzeby rozumie także Eko Bud Dom, który równolegle prowadzi pracę nad inną, wyjątkową inwestycją – osiedlem domów szeregowych Słoneczne Przedmieście. W skład nowoczesnego osiedla będzie wchodzić 22 domy z pełną infrastrukturą, własnym ogródkiem, garażem oraz przestrzennym balkonem. Dużą innowacją jest zastosowanie technologii opartych o odnawialne źródła energii – panele fotowoltaiczne  (całość o mocy 3,5- 4 kW). Możliwość wytwarzania własnego prądu, a także użycie ogrzewania podłogowego oraz ekonomicznego kotła grzewczego to spora oszczędność na domowych rachunkach, a także pozytywny wpływ na ekologię!

Zamieszkaj w Czechowicach-Dziedzicach

Atrakcyjna oferta nowych mieszkań w Czechowicach-Dziedzicach sprzyja wyborze właśnie tego miasta do dalszego życia. Duża przestrzeń, mnóstwo terenów zielonych oraz niska zabudowa sprawia, że miasto pozwala na odpoczynek i nie przytłacza osób, które pragną ciszy i spokoju. A według najnowszych badań, właśnie tego oczekujemy od miejsca, które wybieramy na nasz Dom.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments