Wydarzenia Bielsko-Biała

Nowe połączenie Kóz z Kętami. Pojedzie trzy razy dziennie

Fot. Komunikacja Beskidzka

Gmina Kozy poinformowała, że zgodnie z licznymi sugestiami oraz uwagami mieszkańców od 1 października br. zostanie uruchomiona zupełnie nowa linia autobusów Komunikacji Beskidzkiej. Będzie kursowała na trasie Kęty Dworzec – Kozy Centrum i w odwrotnym kierunku.

Nowy autobus o numerze 148 od 1 października będzie woził mieszkańców na trasie Kęty – Kozy, Kozy – Kęty. Rozkład jazdy w dni robocze będzie wyglądał następująco:
Kęty Dworzec – Kozy Centrum – godziny: 6:20, 14:20, 15:20
Kozy Centrum – Kęty Dworzec – godziny: 6:42, 14:48, 15:48

Dzięki bardzo dobrej współpracy włodarzy gmin w ramach Beskidzkiego Związku Powiatowo – Gminnego krok po kroku podnosi się poziom i jakość transportu komunikacji podmiejskiej. Świadczy o tym nie tylko nowa linia 148, która jest odpowiedzią na liczne wnioski i prośby mieszkańców, ale także innowacyjny i nowoczesny tabor, którym dysponuje Komunikacja Beskidzka – poinformowała Gmina Kozy.

Przypomnijmy, że oprócz nowych Solarisów Urbino 12 CNG, które bardzo często można spotkać na terenie Kóz w ostatnim miesiącu Komunikacja Beskidzka zakupiła także nieco mniejsze Solarisy Urbino 10.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments