Nieprzypisany

Nowe pomieszczenia dla Fundacji Zakątek Fantastyki

Fundacja Zakątek Fantastyki przyjemnością informuje, że na mapie Bielska-Białej pojawiło się miejsce w którym dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe będą mogli się spotkać i rozwijać swoje zainteresowania. Nowe pomieszczenia naszej fundacji znajdziecie w Bielsku-Białej przy ul. Partyzantów 44 – to miejsce, gdzie czas upływa w zupełnie innym tempie.

Nasza nowa lokalizacja wymaga jeszcze przystosowania do potrzeb fundacji ale już niedługo będzie można zapoznać się efektami prac i uczestniczyć w spotkaniach organizowanych przez fundację. W tym miejscu prosimy o wsparcie naszych działań – szczegóły o utworzonej zrzutce znajdą Państwo na fb naszej fundacji. Już teraz bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w pracach dla firmy farby FLUGGER, która przekazała dużą ilość farb potrzebnych w remoncie oraz firmie Atrium Jarosław Waliczek za wykonywane prace.

Bliżej o fundacji

Jako Fundacja Zakątek Fantastyki od kilku lat uczestniczymy w życiu bielszczan organizując wiele spotkań integracyjnych, sportowych, zabawowych, oraz rozwojowych. Nasza Fundacja prowadzi działalność społeczną, artystyczną i edukacyjną na rzecz integracji dzieci, młodzieży i dorosłych. Wspieramy edukację, kulturę i sport. Upowszechniamy wzorce aktywnego i twórczego wypoczynku, rozwijamy kreatywność, wyobraźnię i zdolności aktorskie. Kształtujemy również pozytywne postrzeganie siebie i rozwijanie zainteresowań. Promujemy wyrównywanie szans w życiu kulturalnym i społecznym osób niepełnosprawnych. Działamy na rzecz grup zagrożonych wykluczeniem społecznym, staramy się o integrację międzypokoleniową. Jesteśmy również członkiem Polskiej Federacji Molkky, utworzyliśmy własną drużynę sportową „Zbijaki” reprezentującą nas w kraju i za granicą. Co istotne wszyscy współpracownicy fundacji posiadają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, a cześć osób posiada wykształcenie pedagogiczne. W skrócie czym możemy się pochwalić: organizujemy gry miejskie, gry Live Action Role Play, gry fabularne, spotkania z grami planszowymi. W naszych zainteresowaniach są również wydarzenia sportowe; halowe mistrzostwa Polski w Molkky oraz Beskidzka Liga Molkky. Wspieramy również lokalne wydarzenia sportowe oferując kącik małego Kibica na meczach BBTS Bielsko-Biała. Wychodzimy z ciekawymi propozycjami, aby pokazywać jak można spędzać czas bez prądu. Zapraszamy do współpracy zainteresowane osoby oraz firmy.

Kontakt do fundacji: Tel.: +48 573232474 , +48 571845058

www.zakatekfantastyki.pl

E-mail: [email protected]

www.facebook.com/RPGoweSkarby

google_news