Smacznie, zdrowo i stylowo Bielsko-Biała

Nowe życie mamy

26 października w bielskiej Sali Redutowej Pod Orłem rozegra się finał programu „Metamorfozy – nowe życie mamy”. Inicjatorką projektu jest Halina Gawlińska z bielskiej Future Clinic, wspomagana przez niezwykle zaangażowaną grupę osób z prawdziwą pasją. Jak matka, która na co dzień wykonuje pracę zawodową, może ją pogodzić z rolą mamy? Świadomość, że wygląd ma ogromny wpływ na samoocenę i pewność siebie, która przekłada się bezpośrednio na każdy aspekt naszego życia – począwszy od relacji prywatnych, po zawodowe – sprawiła, że Halina Gawlińska postanowiła pomóc i doradzać innym mamom.

Przejście do kolejnego etapu projektu ma dla mnie ogromną wartość i napędza do dalszego działania. Są ogromne emocje. Wszystko to przeszło moje najśmielsze marzenia. „Metamorfoza” sprawia, że świat jest dla mnie lepszym miejscem, a ja odważniejszym człowiekiem. Z całego serca dziękuję – mówi Marzena Olszewska, finalistka „Metamorfozy”.

Program powraca każdego roku, ale już teraz można zgłosić się do nas, aby przejść własną metamorfozę! – mówi Halina Gawlińska z bielskiej Future Clinic, Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, Dietetyki oraz Treningu. – Pragniemy zmieniać zgłaszające się osoby, zarówno w dziedzinie urody i zdrowia, jak i ogólnego samopoczucia. Chcieliśmy, aby każdy miał możliwość nie tylko pochwalić się efektami wizualnymi, ale był gotowy na nową jakość życia, świadomy własnej wyjątkowości. Stąd właśnie zrodził się pomysł projektu: „Metamorfoza nowe życie” jako ukoronowanie starań naszego zespołu o wszechstronne i kompleksowe podejście do budowania lepszego „ja” naszych podopiecznych. Zapraszamy więc do umówienia się na bezpłatną konsultację oraz po więcej informacji dla osób, które chcą przyłączyć się do naszej akcji.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments