Porady i inspiracje

Nowość na rynku gadżetów reklamowych – leżaki

Sezon letni to doskonały moment na popularyzację marek współpracujących z Twoją agencją marek. Wiele firm decyduje się wówczas na udział w licznych wydarzeniach outdoorowych, w trakcie których organizowane są liczne konkursy oraz rozdania dla przyszłych kontrahentów. Chciałbyś zaprezentować swoim klientom ciekawe gadżety reklamowe na tę okazję? W takim wypadku postaw swój wybór na leżaki!

Letnie gadżety reklamowe – sprawdzone propozycje 

Zanim dokładnie omówimy zalety leżaków reklamowych, skupimy się na pozostałych propozycjach gadżetów, które również zapewniają satysfakcjonującą efektywność marketingową. Podstawowym wyborem będą oczywiście smycze, które sprawdzą się w niemalże każdej sytuacji. To wyjątkowo uniwersalne akcesoria, które mogą być wykorzystywane w strategii marketingowej, niezależnie od branży współpracującego z Twoją agencją klienta. Na ich powierzchni można umieścić logotyp firmy, dzięki czemu osoby obdarowane tym funkcjonalnym upominkiem, z całą pewnością przychylniej spojrzą na działalność danej marki. 

Lato to sezon wyjazdów nadmorskich, z tego właśnie powodu ciekawą propozycją na gadżety reklamowe będą parawany z nadrukiem. Możemy zagwarantować, że artykuły te będą cieszyć się ogromną popularnością na eventach outdoorowych. Można je wykorzystać jako nagrodę w konkursach lub dodatek do zakupionych produktów lub usług. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest również wysoka uniwersalność, ponieważ każda branża niezależnie od profilu swojej działalności zauważy korzyści wynikające z zakupu parawanów reklamowych. 

Leżaki reklamowe – wygoda i skuteczność 

Każdy ceni sobie wygodny oraz komfortowy odpoczynek. Jeżeli współpracujący z Twoją agencją klienci zajmują się prowadzeniem hoteli lub kurortów nadmorskich, to inwestycja w leżaki reklamowe powinna być obowiązkowym wyborem. Goście z całą pewnością docenią możliwość otrzymania darmowego akcesorium plażowego, który w znaczny sposób wpłynie na komfort ich wypoczynku. Warto jednak pamiętać, że zakup materiałów reklamowych powinien być przemyślany.  Warto nawiązać współpracę z profesjonalnym producentem, który na pewno nie zawiedzie oczekiwań Twoich klientów. 

Zaufaj Ted Gifted!

Chcesz zaproponować swoim klientom współpracę z profesjonalnym producentem gadżetów reklamowych? W takim wypadku Ted Gifted będzie najlepszym możliwym wyborem! Firma ta już od kilkunastu lat zajmuje się produkcją wysokojakościowych materiałów marketingowych. Do ich wykonania wykorzystywane są wytrzymałe materiały, a zaawansowany proces technologiczny gwarantuje, że nadruk, który pojawi się na powierzchni danego akcesorium, będzie trwały oraz wyraźny. Zapoznaj się z bogatą ofertą Ted Gifted. Prześlij projekt swojego nadruku, określ dokładną wielkość zamówienia, a zatrudnieni specjaliści zadbają o to, by otrzymane przez Ciebie produkty spełniły oczekiwania Twoje oraz współpracujących z Twoją agencją marek! Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments