Wydarzenia Sucha Beskidzka

Nowy radiowóz w Jordanowie – ZDJĘCIA

Fot. KPP Sucha Beskidzka

Do policjantów z komisariatu w Jordanowie trafił nowiusieńki radiowóz.

Jak zaznacza aspirant sztabowy Wojciech Copija, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Suchej Beskidzkiej, zakup radiowozu był możliwy dzięki dofinansowaniu przez samorządy.

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej po raz kolejny przystąpiła do programu organizowanego przez Komendę Główną, którego celem jest połączenie środków budżetowych policji ze środkami samorządów terytorialnych w podziale 50:50 na zakup sprzętu transportowego. Po analizie okazało się, że najpilniejszą potrzebą było odnowienie taboru w komisariacie w Jordanowie. Na podjęte działania komendanta powiatowego policji w Suchej Beskidzkiej inspektora Dariusza Drobnego i komendanta Komisariatu Policji w Jordanowie starszego aspiranta Krzysztofa Błachuta, odpowiedziały samorządy miasto Jordanów, gmina Jordanów i gmina Bystra-Sidzina. W sumie przeznaczyły one 60 tysięcy złotych. Dzięki temu dofinansowaniu udało się zakupić oznakowany radiowóz kia sportage. Pojazd zastąpi wysłużoną kię ceed – podkreśla Wojciech Copija, który dodaje, że nowy radiowóz między innymi pozwoli na szybsze dotarcie do interwencji w nieraz trudno dostępne miejsca nie tylko na terenie Jordanowa, ale także na terenie całego powiatu suskiego.

Fot. KPP Sucha Beskidzka

Fot. KPP Sucha Beskidzka

Fot. KPP Sucha Beskidzka

Fot. KPP Sucha Beskidzka

Fot. KPP Sucha Beskidzka

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
8 miesięcy temu

Program połączenia środków budżetowych policji ze środkami gmin 50:50, ciekawy program. Szkoda, że powiat nie ma takiego oficjalnego programu krajowego przy budowie, remoncie dróg powiatowych i niektórzy pytają się głupio dlaczego pół na pół a w przypadku chodników jeszcze inaczej.