Bielsko-Biała Na sygnale

Napadł na dwie osoby, jest w rękach policji

Około 18.15 w parku obok Ratusza doszło do bójki dwóch osób. Podczas próby ujęcia agresora, mężczyzna zaatakował drugą osobę.

– Zwróciłem uwagę na to, że jeden z mężczyzn jest nabuzowany. Swoje spostrzeżenia przekazałem koledze. Chwilę później usłyszeliśmy, że ktoś się bije – relacjonował nam ratownik PCK. – Obezwładniłem napastnika, ale udało mu się kopnąć mnie w udo – dodał pan Marcin.

Na miejsce zdarzenia wezwano policję, agresora przekazano policjantom. – Pobił mnie. Zaczął odgrażać się względem mnie i mojej rodziny. Groził także mojemu koledze. Narobił „dymu”, był pod wpływem alkoholu, dlatego wezwali policję. On próbował pobić ratownika, który pomaga obok Ratusza. Była z nim dziewczyna, Justyna, ale uciekła, zamiast przyjść – relacjonował nam pan Dariusz. – Znam tego człowieka. Od długiego czasu próbuję się go pozbyć z mojego życia, ale się nie da. Robi „wjazdy” na moje byłe mieszkanie i nasyła na mnie swoich kolegów. Nie mogę normalnie funkcjonować i pracować. Nigdy takiej sytuacji nie miałem, boję się o życie – dodał nasz rozmówca.

Badanie stanu trzeźwości napastnika wykazało, że ma blisko 0,3 promila alkoholu we krwi. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustala policja.

KB_rasizm
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Świadek
Świadek
1 rok temu

Pan Marcin to ratownik grupy Rescure Team. Bardzo aktywna drużyna angażująca się w różne przedsięwzięcia w Bielsku. Całe szczęście że to zdarzenie miało miejsce w czasie gdy wydawana była zupa dla bezdomnych i ratownicy byli na miejscu…