Bielsko-Biała Sport Żywiec

Odrobili zaległości

Piłkarze III ligi i bielskiej okręgówki odrobili zaległości. Dużą szansę na zbliżenie się do trzecioligowej czołówki zaprzepaścił Rekord, przegrywając, mimo prowadzenia od 14. minuty, po golach straconych z rzutów karnych w końcówce spotkania.

Błyskawicznie otrząsnęli się po ostatniej porażce (4:5) w Jaworzu liderzy ligi okręgowej, rozbijając zespół Cukrownika. Natomiast pogromcy czechowiczan, pokonując na wyjeździe Koszarawę, udowodnili, że ich zaskakująca wygrana z przodownikami tabeli nie była dziełem przypadku, a efektem dobrej formy.

III liga: Rekord Bielsko-Biała – Lechia Dzierżoniów  1:2.

Liga okręgowa: MRKS Czechowice-Dziedzice – Cukrownik Chybie 5:1, Koszarawa Żywiec – Czarni Jaworze 0:2.

 

google_news
Sport Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Odrobili zaległości

Weekend tenisiści stołowi mieli nie rozgrywać pojedynków ligowych. Kilka czwartoligowych drużyn z naszego regionu wykorzystało jednak wolny termin do odrobienia zaległości powstałych wskutek późniejszego aniżeli to wynikało z terminarza rozpoczęcia rozgrywek.

Drugą z rzędu derbową porażkę poniosły rezerwy ULKS Lachowice, które przed tygodniem nie sprostały oświęcimskiemu Polfinowi, a tym razem nie dały rady Olmexowi. o zgoła wyższe lokaty planuje walczyć spadkowicz z Oświęcimia, ale zgubił punkty. 

Polfin Oświęcim – Gorce III Nowy Targ 7:7
Polfin: Kozieł (2,5), Wójcik (2), Miczołek (1,5)   Moskała (1)

ULKS II Lachowice – Olmex Piotrowice 4:10
Lachowice: Kuźnik (3), Skowron (1)
Olmex: M. Piekarczyk (3,5), Wodniak (2,5), Marcin Bodnar (1,5), Michał Bodnar (1), Bartnicki (1), T. Piekarczyk (0,5).

google_news
Sport Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Odrobili zaległości

W weekend w pingpongowym terminarzu ligowcy mieli wolne. Dwie ekipy z naszego regionu wykorzystały wolny termin na odrobienie zaległości.

Runda rewanżowa w IV lidze rozpoczęła się kilkanaście dni temu. Rezerwy ULKS Lachowice z kilkudniowym poślizgiem zmierzyły się z rezerwami Rokicia Szczytniki. Sięgnęły po wyjazdową wygraną, choć wystąpiły w rezerwowym składzie. Znacznie większe zaległości miały piątoligowe rezerwy wadowickiej Skawy. Ostatecznie im oraz Łęgom udało się dograć termin pasujący obu stronom i stoczyć pojedynek jeszcze z pierwszej rundy.

IV liga:

Rokicie II Szczytniki – ULKS II Lachowice 6:8

Lachowice: Kuźnik (3,5), P. Grajny (2), Krupa (1,5), J. Kachel (1)

V liga:

Skawa II Wadowice – Łęgi Nowa Biała 5:9
Skawa: Jędrzejowski (2), Gałuszka (1), Huber (1), Nosal (1)

google_news