Na sygnale Sucha Beskidzka

Odwołany (przeniesiony) komendant – decyzja z alkomatem w tle?

Fot. Marcin Płużek

Inspektor Dariusz Drobny został odwołany ze stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej – taką decyzję miał podjąć w środę Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie. Na stronie suskiej policji Dariusz Drobny nie figuruje już jako szef tamtejszych funkcjonariuszy.

Sprawę odwołania komendanta jako pierwszy opisał portal TVN24. Jego dziennikarze – powołując się na anonimowe źródła – łączą  odwołanie Dariusza Drobny z  jego odmową “dmuchnięcia” w alkomat podczas kontroli, którą zarządzić miano z powodu pojawiających się informacji o tym, że może on pełnić służbę pod wpływem alkoholu. Z informacji przekazanych przez portal wynika, że były już komendant został – przeniesiony do dyspozycji komendanta wojewódzkiego i powierzono mu do realizacji obowiązki w jednym z wydziałów komendy wojewódzkiej w Krakowie. Wcześniej pojawiły się pogłoski mówiące o tym, że komendant zamierza przejść na emeryturę.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Parch
Parch
11 godzin temu

A co to 3 godziny nie umieli zbadać ? Co to za p***y robią w tej komendzie …. A no tak połowa to konfidenci druga połowa to pipy

Kameleon
Kameleon
13 godzin temu

Kogo boli wiedza o januszku qrwiaszu czyżby autor to była peowska gnida ? Który w strukturze peło jest morcinek a fuj gnojarskie dziennikarzyny czy Agusia zrobiła szczene za darmo Marcinkowi wyjazd przekupna dziennikarzyno !!!!!

Konrad
Konrad
19 godzin temu

Zbadał się 3 godziny po przyjeździe kontrolnych. Jak pojechali to wyszedl na miasto i pewnie gdzieś dochodził do siebie🤣🤣🤣 2 palce i dużo płynów potrafi zdziałać cuda🤣🤣🤣 A żona już się uspokoiła, czy dalej szaleje z rozpaczy?

Kicia
Kicia
1 dzień temu

Słyszałam,że Dariusz badał się alkomatem po kilku godzinach…….no i wtedy mógł być trzeżwy. Przy kontrolujących miał pełne pory….no co by wtedy było pewnie alkohol w organiżmie.

Kocur
Kocur
1 dzień temu
Reply to  Kicia

To chu…owo słyszałaś

Kolega
Kolega
17 godzin temu
Reply to  Kocur

Dobrze słyszał. W książce badania jest godzina i wszyscy w KPP ją znają 🤣

Gorol
Gorol
3 dni temu

Dariuszu. Pycha kroczy przed upadkiem. Zapomniałes o tym. Będąc komendantem w Jordanowie też nie cieszyłeś się najlepsza opinią.A Twoja żonka Aneta wreszcie stąpi na ziemię. Amen.

Konrad
Konrad
18 godzin temu
Reply to  Gorol

Oj tyle ludzi o niej słyszało… najwyższy czas spaść na ziemię a nie błądzić w obłokach…

Somsiad
Somsiad
11 dni temu

Tak się darła, że w Makowie było slychać🤣🤣🤣

Jordan
Jordan
18 godzin temu
Reply to  Somsiad

Co tam w Makowie nawet w Jordanowie🤣🤣🤣

Madzia
Madzia
11 dni temu

Chyba najbardziej nie moze sie z tym pogodzić pani Aneta, ktorej policjanci nie beda juz zmuszeni mówić dzien dobry. Wszyscy wiedzą jak bylo pod domem i wszyscy znają panią Anetę 🤣🤣🤣

Dariusz
Dariusz
11 dni temu
Reply to  Madzia

Hmmm i co teraz? Jak tu żyć nie będąc komendantową…