Nieprzypisany

Odzież motocyklowa na drogę i w terenie – komfortowa, wydajna i stylowa odzież nowoczesnego motocyklisty

Motocykl może służyć do codziennego poruszania się po drogach publicznych, jazdy w terenie czy też wypadów na tor wyścigowy. Niezależnie od tego, w jaką trasę się nim wybierzemy, potrzebowali będziemy odpowiedniej odzieży, która zapewni nam szeroko pojęty komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo.

Odpowiedni ubiór, chroniący poszczególne partie ciała motocyklisty przed urazami, jest najzwyczajniej w świecie niezbędny do bezpiecznego oraz komfortowego poruszania się motocyklem. Aby mogła skutecznie wywiązać się z tego zadania, odzież motocyklowa musi by wykonana z odpowiednich materiałów wysokiej jakości, a także wyposażona w certyfikowane protektory. Wówczas zapewni solidną ochronę oraz wygodę w każdych warunkach. Najlepiej, aby była to odzież uznanego producenta.

Rev’it – bezpieczeństwo, komfort, nowoczesność

Zdecydowanie warte polecenia są ubrania motocyklowe Rev’it. Ta holenderska marka, działająca od 1995 roku, oferuje szeroki wachlarz produktów: kurtki i kombinezony motocyklowe, rękawice, buty, koszulki, certyfikowane protektory i slidery, jak również odzież przeciwdeszczową. Wszystkie ubiory dostępne są w wersjach dla kobiet i dla mężczyzn. Do produkcji odzieży, bazującej na nowoczesnych, innowacyjnych technologiach, firma używa wysokogatunkowych materiałów. Oznacza to gwarancję najwyższej jakości oraz niezawodności. Ubrania Rev’it nie tylko zapewniają odpowiednio wysoki poziom bezpieczeństwa i osłony przez złymi warunkami atmosferycznymi, ale są też bardzo trwałe, dzięki czemu można je długo, bezproblemowo i z przyjemnością eksploatować. Wszystkie wyróżniają się również unikalnym, wpadającym w oko stylem.

Wśród produktów Rev’it każdy motocyklista znajdzie odpowiedni dla siebie. Nieważne, czy dopiero stawiamy pierwsze kroki w swojej przygodzie z motocyklami, czy też jesteśmy profesjonalistą, np. zawodnikiem, holenderska marka z pewnością dostarczy nam odpowiedniej odzieży. Co ważne, sprawdzi się ona na każdej trasie, w każdych warunkach.

Na asfalcie i poza nim

Odzież motocyklowa powinna być dobierana w taki sposób, aby spełnić wymogi trasy, po jakiej zamierzamy się poruszać. Gdziekolwiek się wybierzemy, strój musi zapewnić nam bezpieczeństwo, komfort (w tym termiczny!) oraz osłonę przez niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, na przykład deszczem czy wiatrem. Jeśli wybieramy się w trudniejsze, bardziej wymagające trasy, musimy zabrać ze sobą nie tylko odpowiednią odzież, ale też niezbędne akcesoria.

Przykładowo, motocyklem jeździć można po asfaltowych drogach publicznych czy torach wyściowych, ale też wybrać się na wypad off-roadowy. W tym ostatnim celu skompletować należy wyposażenie do jazdy terenowej, takie jak: bluzę, gogle, kask, kurtkę, buty, rękawice i spodnie, które zdadzą egzamin w najbardziej ekstremalnych warunkach, chroniąc nas przed błotem, wilgocią, wodą, zróżnicowanymi temperaturami czy przeszkodami. Dobrać również warto terenowe akcesoria: ortezy oraz kamizelki z ochraniaczami SAS-TEC, jak też zbroje i buzery. Oczywiście, wszystkie one powinny odznaczać się wysoką jakością wykonania i spełniać normy bezpieczeństwa, dlatego najlepszą opcją jest zdecydowanie się na wyroby któregoś z renomowanych producentów odzieży motocyklowej, takiego jak Rev’it.

A gdzie szukać tego typu sprzętu? To proste! Odzież motocyklowa na 4ride.pl to ubiory i akcesoria na każdą okazję, w każdą trasę, dla każdego motocyklisty.

google_news