Wydarzenia Cieszyn

Ogólnopolska Karta Seniora. W Ustroniu można z niej skorzystać

Pianista jazzowy Adam Makowicz rodem z Ustronia, będzie gościem specjalnego spotkania, organizowanego 19 lutego o 16.00 w Miejskim Domu Kultury „Prażakówka”. Wtedy też nastąpi inauguracja przystąpienia miasta do programu Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Od 20 lutego mieszkańcy Ustronia, którzy ukończyli 60 rok życia, będą mogli ubiegać się w ustrońskim ratuszu o wydanie takiej karty. Jej posiadanie oznacza konkretne korzyści rabatowe na terenie całej Polski. Chodzi m.in. o bilety do teatru, zniżki na usługi rehabilitacyjne, medyczne, noclegi, czy też w rabaty restauracjach.

Karta seniora jest bezpłatna i wydawana na czas nieokreślony.  Po złożeniu deklaracji przystąpienia do programu, można od razu otrzymać lokalną edycję Ogólnopolskiej Karty Seniora z herbem miasta Ustroń i korzystać z ofert promocyjnych przygotowanych przez partnerów programu. Lista firm, które przystąpiły do programu cały czas się powiększa, umożliwiając seniorom korzystanie z coraz to szerszej oferty usług. Partnerzy oznaczeni są charakterystycznym logotypem Karty Senioralnej. Na terenie Ustronia znajduje się obecnie
12 obiektów honorujących zniżki dla seniorów.

google_news
kB65
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
1 rok temu

O.K., mało seniorów stać na podróżowanie po Polsce ale w Ustroniu chętnie skorzystaliby z obiektów honorujących zniżki dla seniorów. Jest ich tylko 12, łatwe do wymienienia tutaj. Warto je wymienić.