Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn

Okazywał serce wszystkim dookoła. Teraz sam potrzebuje wsparcia

Fot. KPP w Cieszynie

Ustroński policjant, Piotr Glenc, kilka miesięcy temu uległ poważnemu wypadkowi. Podczas górskiej wyprawy upadł, osunął się kilkaset metrów po zboczu i złamał kręgosłup. Mężczyzna walczy o powrót do sprawności i potrzebuje wsparcia osób dobrej woli.

Piotr Glenc to 41-letni mieszkaniec Ustronia. Swoją służbę pełni w Komisariacie Policji w Ustroniu od piętnastu lat. Stanowisko dzielnicowego, które piastuje, doskonale wpisuje się w jego charakter, gdyż jest osobą ciepłą, kontaktową a przede wszystkim pomocną.

Mężczyzna nigdy nie był obojętnym na ludzkie cierpienie. Od lat pomaga podopiecznym różnych fundacji. Był organizatorem m.in. wyprawy motocyklowej do Iranu na rzecz Fundacji „Wspieram cicho i skutecznie”. Pomógł także zrealizować marzenie małego Kuby, podopiecznego Fundacji „Mam marzenie”, który chciał zostać motocyklistą. Policjant włączył się także w akcję czytania książek dzieciom z domu dziecka w Zabrzu. Dziś sam potrzebuje wsparcia, a jego bliscy i przyjaciele zachęcają wszystkich do pomocy Piotrowi. Jak to można zrobić? Szczegóły znajdują się na poniższym plakacie.

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marian
Marian
3 lat temu

Powodzenia w walce o zdrowie.

Hermenegilda
Hermenegilda
3 lat temu
Reply to  Marian

Nie o taką pomoc chodzi.