Na sygnale Sucha Beskidzka

Okradł myjnię samoobsługową

Fot. KPP Sucha Beskidzka

Policjanci ujęli 20-letniego obywatela Gruzji, który niedawno włamał się do automatów na jednej z myjni samochodowych w Suchej Beskidzkiej.

Jak informuje Wojciech Copija, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Suchej Beskidzkiej, 23 lipca do suskiej komendy wpłynęła informacja o włamaniu do trzech automatów na jednej z myjni samochodowej w Suchej Beskidzkiej.

Sprawca wyważył zamykane na klucz drzwiczki i zabrał z wnętrza 3 tysiące złotych. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego suskiej komendy zbierali w tej sprawie informacje i typowali sprawców. Ze wspólnych ustaleń z policjantami z zespołu kryminalnego Komisariatu Policji w Jordanowie wynikało, że włamywaczem jest obywatel Gruzji – podkreśla Wojciech Copija.

We wtorek (2 sierpnia) 20-latek został zatrzymany. Następnego dnia usłyszał zarzut włamania się do automatów wrzutowych myjni, z których zabrał pieniądze. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

google_news
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gruzji...???
Gruzji...???
1 rok temu

a po ch… te otwarte wsch granice jak tam oprócz wojny gangsterka i bandytyzm??
Czy rząd ma coś obiecane za osłabienie Polski?

lenin
lenin
1 rok temu
Reply to  Gruzji...???

otwarte granice to motto europejskich lewaków nieuku

wsiowy
wsiowy
1 rok temu
Reply to  lenin

Korea Północna ci się spodoba na 100% nieuku.

wsiowy leninie
wsiowy leninie
1 rok temu
Reply to  wsiowy

jak w korytarzu burdy i zarażona byc moze hiv-cholerą czy tam odrą ekipa to tez drzwi otwierasz, witasz i oddajesz pieniądze??
Czy blokujesz i silnym państwem sie wyręczasz