Na sygnale Sucha Beskidzka

Okradł myjnię samoobsługową

Fot. KPP Sucha Beskidzka

Policjanci ujęli 20-letniego obywatela Gruzji, który niedawno włamał się do automatów na jednej z myjni samochodowych w Suchej Beskidzkiej.

Jak informuje Wojciech Copija, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Suchej Beskidzkiej, 23 lipca do suskiej komendy wpłynęła informacja o włamaniu do trzech automatów na jednej z myjni samochodowej w Suchej Beskidzkiej.

Sprawca wyważył zamykane na klucz drzwiczki i zabrał z wnętrza 3 tysiące złotych. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego suskiej komendy zbierali w tej sprawie informacje i typowali sprawców. Ze wspólnych ustaleń z policjantami z zespołu kryminalnego Komisariatu Policji w Jordanowie wynikało, że włamywaczem jest obywatel Gruzji – podkreśla Wojciech Copija.

We wtorek (2 sierpnia) 20-latek został zatrzymany. Następnego dnia usłyszał zarzut włamania się do automatów wrzutowych myjni, z których zabrał pieniądze. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gruzji...???
Gruzji...???
12 dni temu

a po ch… te otwarte wsch granice jak tam oprócz wojny gangsterka i bandytyzm??
Czy rząd ma coś obiecane za osłabienie Polski?

lenin
lenin
12 dni temu
Reply to  Gruzji...???

otwarte granice to motto europejskich lewaków nieuku

wsiowy
wsiowy
11 dni temu
Reply to  lenin

Korea Północna ci się spodoba na 100% nieuku.

wsiowy leninie
wsiowy leninie
9 dni temu
Reply to  wsiowy

jak w korytarzu burdy i zarażona byc moze hiv-cholerą czy tam odrą ekipa to tez drzwi otwierasz, witasz i oddajesz pieniądze??
Czy blokujesz i silnym państwem sie wyręczasz