Bielsko-Biała Na sygnale

Okradli i zostaną ukarani

Fot. Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Nie upiekło się dwóm bielszczanom, których zatrzymano pod zarzutem kradzieży i włamania. Teraz o ich losie zadecyduje sąd.

Mężczyźni w wieku 47 i 42 lat w pewien sobotni wieczór zostali zauważeni na Złotych Łanach w Bielsku-Białej przez jednego z mieszkańców osiedla. Lokatora zaniepokoiło dziwne zachowanie bielszczan, po którym od razu było poznać, że coś kombinują. Natychmiast o swoich spostrzeżeniach powiadomił oficera dyżurnego bielskiej komendy podając mu również wygląd podejrzanych oraz ich samochodu. Patrole policyjne szybko odnalazły szemraną dwójkę. Po zatrzymaniu okazało się, że mogli oni dokonać kradzieży w jednym z domu mieszkalnym na os. Złote Łany.

Zebrany materiał dowodowy podczas śledztwa pozwolił mundurowym na postawienie zatrzymanym zarzutów kradzieży oraz włamania. Teraz mogą posiedzieć nawet 10 lat za kratkami.

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Jam Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jam
Gość
Jam

Pani orawczak zapomniała Pani dodać że ten starszy to były policjant wydziału kryminalnego tej komendy z 20 stażem karany wcześniej za wyłudzenia kredytów na podstawie skradzionych dokumentów w trakcie wykonywania obowiązków policjanta. Tylko dlatego nie dostał aresztu bo zna tajemnice bielskej komendy i się go boją