Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Oto 5 najpopularniejszych baz do hybryd na lato 2020

Manicure hybrydowy towarzyszy nam przez całe lato. Jednak żeby nie zawieść w żadnej sytuacji, musi być wykonany w odpowiedni sposób, za pomocą produktów dobrej jakości. Podstawą jest baza do lakieru hybrydowego. Na szczęście możesz wybierać spośród wielu propozycji. Na pewno znajdziesz dla siebie coś idealnego!

Baza klasyczna

Klasyka jest zawsze w modzie. Podstawowa baza pod paznokcie hybrydowe to idealny wybór na początek przygody z tą techniką manicure. Jeśli zastanawiasz się, jaka jest najlepsza baza pod hybrydy, to właśnie ona, dzięki swej uniwersalności, jest zbliżona do ideału.
Zacznij od Cosmetics Zone Base lub Sey Classic Base. Są to produkty, które w pełni zadowalająco spełnią swoje zadania. Zabezpieczą płytkę paznokcia i umożliwią kolorowemu lakierowi idealnie do niej przylgnąć. Dodatkowo na tle innych baz wyróżniają się one najniższą ceną.

Baza witaminowa

Wakacyjny urlop to idealny czas, by rozpieścić nie tylko umysł, ale też ciało. Nie zapomnij jednak o swoich paznokciach! Baza pod paznokcie hybrydowe witaminowa nie tylko stanie się idealną podstawą dla manicure hybrydowego, ale też dodatkowo odżywi płytkę.
Wybierz Vitamin Base od Cosmetics Zone lub Sey, które zawierają witaminę E i B5. Maja one właściwości regenerujące, dlatego ich dobroczynne działanie poczują szczególnie kruche i łamliwe paznokcie.

Baza dla wymagającej płytki

Czasem płytka paznokcia jest wyjątkowo wymagająca i nie chce współpracować ze zwykłą bazą. Niektóre panie już pożegnały się z najlepszym sposobem na stworzenie trwałego manicure. Na szczęście jest dla nich nadzieja. Niejedną damę w opresji uratowała baza pod lakier hybrydowy Cosmetics Zone Expert Base.

Dzięki swoim właściwościom produkt ten idealnie wtapia się w płytkę paznokcia i uzupełnia jej nierówności. Ma żelową konsystencję, jest jednocześnie twardy i elastyczny.

Równie dobra będzie baza Cosmetics Zone Strong Base. Słabe i rozdwojone paznokcie podziękują jej za formułę, która wzmacnia przyczepność lakieru kolorowego do płytki.

Baza budująca

Obecnie większość baz do hybryd ma delikatne właściwości przedłużające. Kobiety polubiły tę możliwość, dlatego powstały produkty, które są szczególnie polecane do nadbudowania lub rekonstrukcji płytki paznokcia.

Taka jest na przykład baza budująca Solid Base od Cosmetics Zone. Za pomocą specjalnej formy pozwala ona przedłużyć paznokcie nawet o 6 mm. To idealna opcja dla niecierpliwych lub po prostu niemogących czekać na naturalny wzrost płytki.

Bazy Gelly BE kryją w sobie żelową formułę, która od dawna była wykorzystywana do przedłużania paznokci. Dzięki niej dodatkowe centymetry paznokcia są naprawdę bardzo mocne. Jednocześnie sposób przedłużania jest tak samo prosty, jak w przypadku innych baz budujących.

Baza koloryzująca

Wiele baz zyskało dodatkową właściwość, czyli delikatne zabarwienie. Dzięki niej możesz zrezygnować z nakładania kolorowego lakieru hybrydowego. Baza o barwie różu lub brzoskwini nada płytce estetyczny i naturalny wygląd. Spory wybór kolorów dają wspomniane już bazy GellyBe. Niektóre z nich posiadają także dodatek w postaci delikatnie mieniących się drobinek.

Subtelny kolor zapewnią także bazy Cosmetics Zone Celebrity Base oraz Solid Base. Kryjący efekt pozwala na maksymalne skrócenie czasu wykonywanego manicure. Dla mocniejszego krycia można nałożyć dwie warstwy bazy. Na koniec należy jak zawsze wykończyć je topem. Kolorowe bazy są idealne dla bardzo modnych stylizacji, w których kolorowe akcenty pokrywają tylko fragmenty płytki.

google_news