Sport Czechowice-Dziedzice

Parami po Czechowicach

Fot. Artur Jarczok

W Czechowicach-Dziedzicach odbył się pierwszy, historyczny Rajd Miejski, który organizowany jest przez miejscowy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie ProAcitve Team.

Trasa liczyła około 33 kilometrów, a poruszały się po niej dwuosobowe zespoły (w kategorii open i rodzinnej), które na starcie otrzymały mapę i musiały odszukać kilkanaście punktów, które zostały na niej zlokalizowane. To jednak nie koniec, na każdej „stacji” czekało zadanie, test – niekoniecznie sprawnościowy. W całą zabawę włączyła się także redakcja Kroniki Beskidzkiej, która przygotowała w czechowickim Fitness World wyzwanie. Pewnie każdy z uczestników, który wbiegał na górę po schodach do siłowni, myślał, jakie ciężary przyjdzie mu przerzucać. Na wielu twarzach było niemałe zaskoczenie, kiedy zawodnicy dostali do ułożenia puzzle z okładki oraz do przeczytania tekst z najnowszego numeru. Musieli się jednak namęczyć, bo tekst trzeba było trzymać… „do góry nogami” i czytać na głos.

Fot. Artur Jarczok
navigate_before
navigate_next

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] o kolejnej „porcji” jak tylko sie pojawi poinformujemy uprzejmie. Beskidzka24 też już coś nadmieniła (i do czytania, i do oglądania). Miłych […]