Bielsko-Biała Sport

Pasjonat Dankowice: Historyczne walne

– To było historyczne walne zebranie sprawozdawcze – z dumą mówił Andrzej Sadlok, prezes Pasjonata Dankowice otwierając posiedzenie. – Rzadko się zdarza, że do małego wiejskiego klubu przybywają tak znakomici goście.

A kto był na walnym w niewielkich Dankowicach? Między innymi Jan Widera – podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, senator Andrzej Kamiński – niegdyś znakomity klubowy bramkarz, Marek Mazur – wiceprzewodniczący Rady Głównej Krajowego Zrzeszenia LZS.

Nie mogło też zabraknąć Czesława Biskupa – prezesa Beskidzkiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Ryszarda Radwana – naczelnika Wydziału Kultury Fizycznej i Turystyki w Bielsku-Białej, a także przedstawicieli bielskiego powiatu oraz gminnych władz samorządowych z burmistrzem Wilamowic Marianem Trelą na czele.

Pasjonat to wielosekcyjny klub sportowy z ponad 70-cio letnimi tradycjami i tak jak wiele małych klubów w całej Polsce, by prowadzić sportowe sekcje musi zmierzyć się z wieloma problemami, głównie finansowymi, ale również natury urzędniczej.

Autorem fotoreportażu jest Mirosław Galczak

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments