Wydarzenia Cieszyn

Pełnomocnik z medalem

Jan Omorczyk, pełnomocnik do spraw ochrony informacji niejawnych Urzędu Gminy w Chybiu został nagrodzony złotym Medalem za Długoletnią Służbę.

Z wnioskiem do prezydenta RP o nagrodzenie Jana Omorczyka Medalem za Długoletnią Służbę wystąpił – za pośrednictwem wojewody śląskiego – wójt Chybia Janusz Żydek, a uroczystość wręczenia medalu miała miejsce w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim. Medal za Długoletnią Służbę to odznaczenie cywilne z czasów II Rzeczpospolitej, przywrócone dekadę temu. Jan Omorczyk ma już ponad 40-letni staż pracy. Zawodową drogę rozpoczął w Zakładach Kuźniczych w Skoczowie, a do Urzędu Gminy w Chybiu trafił w grudniu 1995 roku. Pełnomocnikiem do spraw ochrony informacji niejawnych jest tam od 2001 roku.

-W ciągu już ponad 21 lat pracy zawodowej w Urzędzie Gminy dał się poznać jako pracownik niezwykle sumienny, starannie wypełniający swoje obowiązki, wymagający, ale zarazem koleżeński. Chętnie dzieli się swoja wiedzą, pomaga innym, zwłaszcza młodszym i mniej doświadczonym pracownikom w rozwiązywaniu problemów – informuje Urząd Gminy w Chybiu.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments