Bielsko-Biała Cieszyn Na sygnale Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Pedofil poszukiwany listem gończym

Fot. KMP Piekary Śląskie

Jest przestępcą skazanym przez sąd za pedofilię, ale zamiast siedzieć za kratkami, od dłuższego czasu ukrywa się przed policją. Niewykluczone, że przebywa na terenie Małopolski. Jeśli go widziałeś, koniecznie powiadom stróżów prawa!

 

Mężczyzna na zdjęciu to 58-letni Piotr Boszko (którego nazwisko rodowe to Robok), poszukiwany listem gończym między innymi za przestępstwo z artykułu 200 Kodeksu karnego, czyli “obcowanie płciowe z osobą poniżej 15 roku życia, dopuszczenie się wobec niej innej czynności seksualnej lub doprowadzenie jej do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania”. Pedofil pochodzi z Bytomia, zaś jego ostatnie miejsce zameldowania znajdowało się w Piekarach Śląskich. Policjanci mają jednak powody przypuszczać, że obecnie przebywa na terenie Małopolski.

 

Piotr Boszko jest niewysoki (171-175 cm), średniej budowy ciała, ma krótkie ciemne włosy i łysinę czołową, owalną twarz, ciemne oczy, prosty nos. Kiedy ostatnio go widziano, nie nosił zarostu. Każdy, kto mógłby pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Piekarach Śląskich (tel. ( 32 ) 393 62 00) lub z najbliższą jednostką policji.

 

 

 

 

KB_rasizm
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments