Bielsko-Biała E-edukacja

Pierwsza fala “Akcji Lato 2019” już za nami

Fot. Anna Orawczak

Wakacje w pełni. Dzieciaki na dwa miesiące rzuciły teczki w kąt, by nabrać sił do dalszej nauki wypoczywając i bawiąc się w różnoraki sposób.  Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej organizuje w ramach “Akcji Lato 2019” zajęcia kulturalne o charakterze warsztatowym w dziesięciu placówkach w terminie od 1 lipca do 9 sierpnia dla ok. 1200 dzieci. Półmetek już za nami, ale to nie koniec atrakcji.

Podopieczni MDK w Bielsku-Białej na nudę nie mogą narzekać. Harmonogram zajęć pęka w szwach, a w nim m.in.: edukacyjne wycieczki, zwiedzanie ciekawych miejsc (Krzywa Chata, ogrody Kapias, palmiarnia w Gliwicach, Zagroda Żubrów w Pszczynie, miasteczko westernowe w Żorach), warsztaty artystyczne, wypady do kina, teatru, na basen lub do Miasteczka Ruchu Drogowego. Rozrywek nie sposób zliczyć, a najważniejsze, że uśmiechy nie znikają.

Nasza wakacyjna oferta od lat budzi duże zainteresowanie rodziców i dzieci. Przede wszystkim tych, które wcześniej korzystały już z wypoczynku organizowanego w placówkach MDK, co świadczy o jakości naszych działań realizowanych przy wsparciu finansowym w formie dotacji z miasta – podsumowała Barbara Śliwińska-Jacyków, zastępca dyrektora MDK.

               

 

Kronika2110_m
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments