Wydarzenia Bielsko-Biała

Pierwsze czujki rozdane

Fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej

“Czujka na straży twojego bezpieczeństwa” to akcja, podczas której strażacy uświadamiają jak niebezpieczne jest zagrożenie tlenkiem węgla i rozdają czujniki czadu. Pierwsze z nich już trafiły do bielskich mieszkań.

Wojewoda śląski, tak jak i w poprzednich latach, kupił je dla mieszkańców naszego województwa. Do komendy bielskiej straży dostarczono 20 takich czujników, które strażacy rozwożą do domów, gdzie interweniowali w powodu zagrożenia tlenkiem węgla. Pierwsze czujki trafiły do budynku wielorodzinnego przy ul. Mickiewicza w Bielsku-Białej oraz do mieszkania w Wapienicy, w którym lokator zatruł się czadem i został przewieziony do szpitala.

Pamiętajmy, że dzięki temu niewielkiemu urządzeniu można uratować komuś życie, więc warto je zainstalować i mieć spokojną głowę.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Oświęcim
Oświęcim
1 rok temu

Panie Jerzy proszę popatrzeć na księżulka katolickiego czy cokolwiek zrobił za darmo nic nawet msze nie ma za darmo a jakimi samochodami jeżdżą oni śpią na pieniądzach więc nie czepiaj się wojewody robi swoje dobrze!!!

Maćko
Maćko
1 rok temu

A ten dalej cwaniakuje MASAKRA!!!

Jerzy W
Jerzy W
1 rok temu

Proponuję również zakupić bezpłatnie smycze dla osób biednych jeżeli Wojewoda Śląski nie spełni mojej prośby to znaczy że jest człowiekiem chciwym a chciwość to grzech a grzechu należy się wystrzegać drogi panie Wojewodo Śląski .

Jerzy W
Jerzy W
1 rok temu

Być może pieniądze będą mieć z tytułu mandatów za niewyprowadzanie psów na smyczach Postraszyć w przypadku powtórnej interwencji mandatami a to zapewne poskutkuje aby sobie takie cacko kupi za swoje wynagrodzenia .

Jerzy W
Jerzy W
1 rok temu

Wapienica nigdy nie cieszyła się dobrymi notowaniami nawet w Agencjach Nieruchomości .Jak pamiętam mieszkania były o wiele tańsze od pozostałych dzielnic Bielska – Białej Jak jest przyczyna tego wiem ale nie zdradzę nie chcę nikogo obrażać .

Jerzy W
Jerzy W
1 rok temu

Przepraszam ale według mnie dobrze robić komuś prezenty ale chyba powinno być kryterium dochodowe Jak widzimy na zdjęciu według mnie nie jest to osoba żyjąca w ubóstwie czy w niedostatku . Może to chodzi w tym przypadku o notowania wojewody aby to lud widział jaki do dobry kochający wojewoda oraz jak się troszczy o swój lud na swoim terenie .Polecam zrobić również porządek na ulicach chodnikach w mieście Pszczyna . Jak czasem patrzę to według mnie w Pszczynie brud smród i ubóstwo na chodnikach oraz na poboczach dróg .

Niekopcący
Niekopcący
1 rok temu
Maćko
Maćko
1 rok temu

Super!