Pierwszy sparing i pierwsze zwycięstwo Górali w Turcji. Biliński już strzela!

Podbeskidzkie podczas zgrupowania w Turcji rozegrało pierwszy sparing.

Bielski zespół od początku był stroną dominującą i przez cały mecz prowadził grę. Już w pierwszej połowie Górale mogli wysoko prowadzić – skończyło się tylko na 1:0 po golu Bartosza Jarocha i asyście Marko Roginicia.

W drugiej połowie w szeregach Górali nastąpiło sporo zmian. To jednak nie przeszkodziło w strzelaniu kolejnych bramek. Swojego debiutanckiego gola po świetnym podaniu Mateusza Marca zdobył Kamil Biliński, a sam Marzec wpisał się na listę strzelców na kilka minut przed końcem spotkania, ustalając wynik meczu na 3:0.

TS PODBESKIDZIE – FK GRAFICAR 3:0 (Jaroch 30′, Biliński 64′, Marzec 85′)

I połowa: R. Leszczyński – Jaroch, Komor, Osyra, Modelski – Danielak, Sopoćko, Hilbrycht, Rzuchowski, Sierpina – Roginić

II połowa: Polacek – Mroczko, Osyra, Bashlai, Gach – Danielak, Laskowski, Hilbrycht, Figiel, Marzec – Biliński. Zagrali też: Studnicki, Bieroński