Bielsko-Biała Na sygnale

Pijacka szarża dwóch braci. Samochód uderzył w budynek – ZDJĘCIA

Półtora promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca osobówki, który wraz z młodszym bratem skosił płot i narożnik budynku przy ul. Krzemionki w Bielsku-Białej. Samochód uderzył w ścianę domu.

Do zdarzenia doszło przed północą. 25-letni mężczyzna, kierujący samochodem osobowym marki peugeot, jadąc ul. Sobieskiego w Kozach, utracił panowanie nad kierowanym pojazdem, samochód wjechał na chodnik, skosił płot i narożnik budynku, po czym uderzył w ścianę. W tym zdarzeniu na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację, kierującemu pojazdem zatrzymano prawo jazdy. Dodatkowo mężczyznę ukarano mandatem karnym w wysokości 300 zł za spowodowanie kolizji.

– Synowie poszli do piwnicy, coś tam mieli robić z rowerami. Zastanawiałam się, dlaczego ich tak długo nie ma. W pewnym momencie usłyszałam syreny. Chwilę później okazało się, że synowie rozbili się samochodem na ścianie budynku – powiedziała nam matka sprawcy zdarzenia. – To dobre chłopaki, ale nie mam pojęcia, co im strzeliło do głowy, żeby jechać samochodem po pijanemu. Oczywiście kluczyki i auto zabrali bez wiedzy brata – dodała kobieta.

W akcji uczestniczyły dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, jeden z OSP Hałcnów, zespół ratownictwa medycznego i patrole policji. Dalsze czynności prowadzi IV Komisariat Policji w Bielsku-Białej.

google_news
kb_zpora
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Oset
Oset
11 miesięcy temu

Jaśko i Jóśko

Arek
Arek
11 miesięcy temu

To dobre chłopaki więc dostają taki ulgowy mandat i tankują w piwnicy nie swoje auto

Oset
Oset
11 miesięcy temu

Coś te Kozy są trefne 😉

1910 TSK
1910 TSK
11 miesięcy temu

Panie nie ogarniam to w B-B na Krzemionki czy w Kozach na Sobieskiego?

Czytający
Czytający
11 miesięcy temu
Reply to  1910 TSK

Pisał nie myślał. Nie przeczytał i wyszło jak wyszło, czyli głupio!

xyz
xyz
11 miesięcy temu
Reply to  1910 TSK

Skrzyżowanie Sobieskiego(kozy) z Krzemionki(bielsko-biała)