Wydarzenia Oświęcim

Pijana nastolatka leżała na ziemi. Trafiła do szpitala

Nastolatki dały popis. W sobotę w Oświęcimiu policjanci interweniowali wobec trzech młodych dziewczyn mocno upojonych alkoholem. Miały po 14 i 15 lat. Dwie trafiły pod opiekę rodziców, natomiast trzecia na leczenie do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło w sobotę 7 stycznia wieczorem. Ok. godz. 18 operator numeru alarmowego odebrał anonimowe zgłoszenie dotyczące pijanych nastolatek przebywających przy placu zabaw na terenie jednego z oświęcimskich osiedli. Z relacji zgłaszających wynikało, że jedna z nastolatek leży na ziemi. Sytuację zagrażającą życiu i zdrowiu młodych dziewczyn dostrzegli mieszkańcy osiedla Stare Stawy, to oni powiadomili policję.

We wskazane miejsce natychmiast udał się jeden z patroli. Policjanci szybko zlokalizowali miejsce, w którym znajdowały się trzy nastolatki: dwie 14–letnie mieszkanki gminy Brzeszcze oraz 15-letnia mieszkanka Oświęcimia. Nieletnie były pod silnym działaniem alkoholu. Mundurowi udzielili im pierwszej pomocy i wezwali Pogotowie Ratunkowe oraz rodziców. Policjanci ustalili również, że nieletnie wspólnie spożyły butelkę wódki o pojemności 0,7 litra.

Dwie nastolatki po badaniach zostały oddane pod opiekę rodziców, trzecia trafiła na leczenie do szpitala. Badanie jej stanu trzeźwości wykazało 1,9 promila alkoholu we krwi. Materiały sprawy zostaną przekazane do Sądu Rejonowego w Oświęcimiu Wydziału Rodzinnego i Nieletnich, celem wszczęcia sprawy o przeciwdziałanie demoralizacji. Odrębne postępowanie zostanie wszczęte w celu ustalenia okoliczności w jaki sposób nieletnie weszły w posiadanie alkoholu, a także czy doszło do przestępstwa rozpijania małoletnich.

google_news
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anty
Anty
1 rok temu

Więc jednak dają w szyje

a cooo
a cooo
1 rok temu
Reply to  Anty

i umieją kalkulować, 0,7 na trzy aby było wystarczające na wesołość.

Samiec Sigma
Samiec Sigma
1 rok temu

Picie nie sprawia że jesteś dorosłym czy prawdziwym mężczyzną czy prawdziwą kobietą. Udowodnij że się mylę.

Iza
Iza
1 rok temu

To smutna informacja

masz coś do powiedzenia?
masz coś do powiedzenia?
1 rok temu
Reply to  Iza

Nie, podszywacz, nastolatki upiły się na wesoło.

będzie przednia heca
będzie przednia heca
1 rok temu
Reply to  Iza

jest do podszycia się nick “osiołek”, wszyscy z niecierpliwością czekają aż skoczek po nickach podpisze się w nicku “osiołek”.

Tadeusz
Tadeusz
1 rok temu

I tak największym idiotą jest PAN który usilnie udawał kobietę na forum a potem się obraził że popsuto mu zabawę i tanią podnietę.

absurdalne
absurdalne
1 rok temu
Reply to  Tadeusz

bardziej się podniecam podczas zbierania grzybów, też tanio podszywacz. Coś masz nie ten tego z tym podniecaniem.

Mietek żul
Mietek żul
1 rok temu

Patologia się bawi

Samiec Sigma
Samiec Sigma
1 rok temu
Reply to  Mietek żul

Ty lepiej patrz na siebie

Mietek żul
Mietek żul
1 rok temu
Reply to  Samiec Sigma

Patrzę na siebie , a widzę ciebie