Na sygnale Czechowice-Dziedzice

Pijany kierowca wpadł autem do rowu (zdjęcia i wideo)

Wszystkie służby wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż przy ul. Nad Białką w Czechowicach-Dziedzicach samochód wpadł do rowu i z kierowcą oraz pasażerką nie ma kontaktu. Zespół ratownictwa medycznego zabrał do szpitala kobietę, ambulans pojechał na sygnałach.

Do zdarzenia doszło około godz. 20.05. – Po dojeździe na miejsce okazało się, że samochód osobowy marki opel astra jest w rowie. Kierowca wyszedł z auta o własnych siłach i znajdował się przy pojeździe natomiast w samochodzie była kobieta, która nie mogła samodzielnie wyjść z tego auta. Poszkodowana została wyniesiona z pojazdu na desce ortopedycznej. Kierowca nie doznał żadnych obrażeń – powiedział nam asp. sztab. Józef Stec z Posterunku Zamiejscowego JRG2 w Czechowicach-Dziedzicach. – Kierowca i pasażerka tego auta mieli sporo szczęścia, że zauważyli ich biegacze. Ten pojazd wpadł na chodnik, przed biegaczami, minął latarnię i zatrzymał się w rowie – dodał nasz rozmówca.  Dalsze działania straży pożarnej polegały na neutralizacji wycieków płynów eksploatacyjnych, rozłączeniu instalacji elektrycznej i oświetleniu terenu.

Kierujący samochodem osobowym marki opel, jadąc ul. Nad Białką w kierunku Kaniowa, utracił panowanie nad kierowanym pojazdem, który na łuku drogi wypadł poza jezdnię i zatrzymał się w rowie. Badanie stanu trzeźwości wykazało, iż mężczyzna narodowości ukraińskiej w wydychanym powietrzu ma trzy promile alkoholu, natomiast pasażerka wydmuchała dwa promile. Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację, zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Dalsze czynności prowadzi policja.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej z Posterunku Zamiejscowego JRG2 w Czechowicach-Dziedzicach, zespół ratownictwa medycznego i dwa patrole policji.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Egon
Egon
16 dni temu

Słowianie, że tak powiem.

Oset
Oset
16 dni temu

Nie ważne czy to Polak czy Ukrainiec ,pijany kierowca to potencjalny zabójca , u nas w gminie B-S w B. w zarządzie osp jest członek który miał zabrane prawo jazdy za alkohol , jakie autorytety tacy kierowcy

Arek
Arek
16 dni temu

Ukraińcy odwołają podróż Dudy a ukraińscy bohaterowie zarzna kilku polaczkow

ada
ada
17 dni temu

k***a piles wes taxi