Bielsko-Biała Na sygnale

Pilne! Czołowe zderzenie na Krakowskiej – ZDJĘCIA

Około godz. 18.10 na ul. Krakowskiej w Bielsku-Białej doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Zespoły ratownictwa medycznego odwiozły do szpitala dwie osoby.

Do zdarzenia doszło na wysokości Wróblówki. 41-letnia kobieta, kierująca samochodem osobowym marki volkswagen, jadąc ul. Krakowską w kierunku Kóz, z nieustalonych jak dotąd przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z samochodem osobowym marki mazda.

Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację, do pomiarów użyto tachimetru. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Wycieki płynów eksploatacyjnych z rozbitych pojazdów zneutralizowali strażacy z JRG1 i OSP Lipnik. W czasie pracy służb odcinek ulicy był zablokowany dla ruchu w obu kierunkach, część kierowców omijała miejsce zdarzenia, jadąc ul. Krańcową. Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny.

W szpitalu okazało się, że sprawczyni zdarzenia oraz pasażer mazdy nie doznali obrażeń ciała zagrażających życiu lub zdrowiu, oboje zostali zwolnieni do domów. Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy.

Glos_praca
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
Tomek
10 miesięcy temu

Droga stała się przejezdna 7 minut temu tj 20:20, pozdrawiam.