Bielsko-Biała Na sygnale

Pilne! Śmiertelny wypadek na S1. Samochód uderzył w koparkę – ZDJĘCIA

Wszystkie służby wysłano po otrzymaniu zgłoszenia wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym na drodze S1 w Bielsku-Białej, gdzie samochód uderzył w koparko-wbijarkę. W wypadku zginął 45-letni mężczyzna oraz mały pies.

Do zdarzenia doszło około godz. 3.00, niedaleko skrzyżowania z ul. Krakowską. Powiadomiono prokuratora. 45-letni bielszczanin, kierujący samochodem osobowym marki renault, na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na pas ruchu wyłączony z użytkowania, gdzie z dużą siłą uderzył w stojącą koparko-wbijarkę. Z ustaleń policji wynika, że pas wyłączony z użytkowania był oznakowany prawidłowo.

Działania dwóch zastępów straży pożarnej z JRG1 polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wyciągnięciu zwłok mężczyzny z wraku auta i posprzątaniu jezdni po zakończeniu policyjnych czynności. W czasie pracy służb odcinek drogi ekspresowej S1 był zablokowany dla ruchu w obu kierunkach, później udrożniono pas ruchu w kierunku Żywca. Utrudnienia w ruchu trwały godzin porannych. Szczegółowe okoliczności wypadku ustala policja. Prokurator zarządził sekcję zwłok.

google_news
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lolo
Lolo
2 lat temu

Biedny pies

Anna
Anna
2 lat temu

Wspolczuje rodzinie. Pewnie zasnąl…

Beskid off road team
Beskid off road team
2 lat temu

Dobrze ze sam a nie ktoś

Józek
Józek
2 lat temu

Było zwolnienie , było oznaczone .. prędkość razy 2.. nawet jakby tam komisariat postawili to by nic nie dało. Selekcja naturalna niestety..

Adam
Adam
2 lat temu
Reply to  Józek

Całe szczęście że istnieją tacy rzeczoznawcy zza monitora jak ty

Jo
Jo
2 lat temu
Reply to  Józek

Aleks ty głąb … s1 … wszyscy jadą szybciej … ale najwidoczniej jeździsz dookoła komina albo wogole… a w trasę najpierw tydzień do kościoła …. Z selekcja naturalna przesadziłeś … chłop prawdopodobnie zasnął …. Ale nie zrozumiesz tego nigdy bo pewnie nie jeździsz a jeżeli jest inaczej to widocznie jesteś po prostu głąb .

Sorelka
Sorelka
2 lat temu
Reply to  Józek

To był mój ukochany brat …. :((