Bielsko-Biała Na sygnale

Pilne! Zderzenie trzech pojazdów. Dwie osoby poszkodowane – ZDJĘCIA

Cztery zastępy straży pożarnej, trzy zespoły ratownictwa medycznego i policję wysłano po otrzymaniu zgłoszenia zderzenia ciężarówki, busa i osobówki na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej z ul. Reksia w Bielsku-Białej. Do szpitali odwieziono dwie osoby.

Do zdarzenia doszło około godz. 10.00. Kierujący samochodem ciężarowym marki man, wyjeżdżając z ul. Reksia na ul. Krakowską, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu, kierującemu busem marki ford, który poruszał się ul. Krakowską, w kierunku Kóz, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. Wskutek zdarzenia pojazd ciężarowy zjechał na pas ruchu w przeciwnym kierunku, gdzie doszło do zderzenia z samochodem osobowym marki renault.

Policjanci z ruchu drogowego sporządzili dokumentację, do pomiarów użyto tachimetru. Sprawdzono stan trzeźwości uczestników zdarzenia, kierujący pojazdami byli trzeźwi. Kwalifikacja prawna zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanych. Wycieki płynów eksploatacyjnych z rozbitych aut zneutralizowali strażacy.

W akcji uczestniczyły łącznie cztery zastępy straży pożarnej z JRG1 i OSP Lipnik, trzy zespoły ratownictwa medycznego i cztery patrole policji. Odcinek ul. Krakowskiej był zablokowany dla ruchu ponad dwie godziny.

 

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments