Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Pinsy reklamowe – sposób na zwiększenie rozpoznawalności

Wzmacnianie wizerunku firmy, jej produktów i usług jest jednym z celów działań marketingowych. Drogą do osiągnięcia takich zamierzeń mogą być subtelne, estetyczne, a niekiedy bardzo eleganckie ozdoby, jakie stanowią pinsy reklamowe. Czym one są i w jaki sposób prowadzą do zwiększania rozpoznawalności przedsiębiorstwa i jego loga w otoczeniu bliższym i dalszym?

Firmowe pinsy reklamowe

Aby spopularyzować markę, na przykład przy wprowadzaniu produktów na rynek, warto jest poczynić odpowiednie kroki zmierzające do zwiększenia jej prestiżu. Służyć mogą temu pinsy reklamowe, czyli metalowe wpinki, które są estetyczną, niewielką ozdobą przypinaną głównie do odzieży, choć nie tylko. Mogą to być wpinki metalowe z logo przedsiębiorstwa, ale i takie z kolorowymi logotypami, malowane specjalnymi emaliami, dzięki którym takie ozdoby zyskują żywe kolory. Dobrze sprawdzają się też niekiedy niskobudżetowe pinsy z tworzyw sztucznych, ale mają one niższą trwałość niż te zrobione z metalu.

Wpinki nie kosztują dużo, a pozwalają na wyeksponowanie loga firmowego w wielu różnych sytuacjach, np. na targach, konferencjach branżowych czy na terenie placówek handlowych. Doskonałym pomysłem jest wykonanie na zamówienie pinsów metalowych według indywidualnego projektu. Estetyczne, wysokiej jakości rozwiązania tego typu, wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół powodują, że można je traktować jak gustowną biżuterię i nośnik reklamowy w jednym. Wpinają je w marynarki właściciele i pracownicy wielu firm z różnych branż. Pinsy subtelnie podkreślają, że dana osoba identyfikuje się z przedsiębiorstwem. Wpływa to bezpośrednio na wizerunek i prestiż marki.

Podarunki dla kluczowych klientów i kontrahentów

W ramach drobnych upominków dla klientów i kontrahentów biznesowych można zaprojektować znaczki metalowe – pinsy – przeznaczone do wpinania w odzież, torebki czy akcesoria do stroju. Takie elementy ułożone na poduszkach w estetycznych pudełkach, mogą przywodzić na myśl biżuterię.

Pinsy jako nagroda dla pracowników

Z uwagi na jubileusze pracy w danym zakładzie czy ważne wydarzenia związane z życiem firmy można stworzyć kolekcję okolicznościowych pinsów. Metalowe przypinki wręczone w eleganckim etui będą nie tylko elementem wspierającym wizerunek marki, ale i po prostu pamiątką dla pracownika na lata.

Niektórzy kolekcjonują pinsy reklamowe różnych, znanych marek. Produkty z logiem tak kultowych firm jak Coca-Cola, Pepsi, Apple czy IBM są poszukiwane przez kolekcjonerów. To świadczy o tym, jak duże znaczenie, na różnych polach, mają małe, metalowe znaczki, które można wykonać na zamówienie – w niewielkim lub dużym nakładzie.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments