Na sygnale Sucha Beskidzka

Piraci drogowi na celowniku policjantów z suskiej drogówki. Prawo jazdy odzyskają za trzy miesiące

Zdjęcie poglądowe. Fot. Policja.pl

W ostatnich dniach policjanci z suskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy kolejnym trzem nieodpowiedzialnym kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

Do pierwszego zdarzenia doszło w piątkowy wieczór (31.07.2020) przed 21.00 w miejscowości Sucha Beskidzka na ul. Role, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 22-letniego kierowcę volkswagena. Policyjny miernik prędkości wskazał 110 km/h, przy dopuszczalnej prędkości 50 km/h.

Następnego dnia mundurowi zatrzymali kolejnego pirata drogowego. Tym razem na drodze krajowej w Naprawie. 31-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego poruszał się seatem z prędkością 102 km/h w miejscu, gdzie również obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Trzeci z kierowców został zatrzymany do kontroli w Kojszówce również na drodze krajowej. 25-letni mieszkaniec naszego powiatu, kierując audi, przekroczył dozwolona prędkość w terenie zabudowanym 106 na 50 km/h.

Wszyscy kierowcy w związku z popełnionymi wykroczeniami zostali ukarani mandatami oraz punktami karnymi, a także zostały im zatrzymane prawa jazdy, które będą mogli odzyskać dopiero za trzy miesiące.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments