Wydarzenia Bielsko-Biała

PiS pokazał kandydatów

Fot. Marcin Płużek

O miejsce w Radzie Miejskiej powalczy między innymi Bożena Kotkowska, wcześniej związana z lewicowymi ugrupowaniami.

To największa niespodzianka wśród kandydatów Prawa i Sprawiedliwości. Poza tym na listach znaleźli się między innymi obecni radni Przemysław Drabek (kandydat na prezydenta Bielska-Białej otwiera listę w okręgu nr 1), Bronisław Szafarczyk, Konrad Łoś, Piotr Ryszka, Grażyna Nalepa, Barbara Waluś i Roman Matyja.

Poza Drabkiem “jedynkami” na listach są Konrad Łoś (w okręgu nr 2), Andrzej Gacek (okręg nr 3), Maksymilian Pryga (okręg nr 4) i Janusz Buzek (okręg nr 5).

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Franuś
Franuś
5 lat temu

Wszyscy pięknie, odświętnie ubrani – trzeba głosować. Bo jakie mają pomysły? U mnie w gminie wiejskiej sporządzona zostanie lista a kampania do rady jest fikcją. “Przecież wszyscy wiedzą kto jest kim”. A ja bym chciał wiedzieć o co będą się troszczyć i później umieć rozliczać z obietnicy. Bo później nie ma chętnego do zajęcia się problemem nie tylko własnego sołectwa, ogólnogminnym.

Daro
Daro
5 lat temu
Reply to  Franuś

nie przepadam za PiS, ale chyba alternatywy nie ma, widzisz co dalej robią sprzedawczyki z PO, teraz znów w sprawie ACTA2, znów nas Polaków sprzedali, a patrząc przez te 3 lata to chyba nie ma się do czego aż tak bardzo przyczepić,