Kultura i rozrywka Wadowice

Plastycy do dzieła!

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy wespół z Urzędem Miejskim w Wadowicach organizuje konkurs plastyczny poświęcony setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II.

Artystyczna rywalizacja jest przeznaczona dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i średnich.

Zadaniem przedszkolaków oraz uczniów podstawówek jest opracowanie projektu „Pocztówka z Wadowic z okazji 100. rocznicy urodzin Patrona“. Prace należy wykonać dowolną techniką, w formacie A4. W przypadku grafiki komputerowej (np. fotomontaż) prace należy przesłać w postaci pliku cyfrowego o rozdzielczości 300 DPI w formacie graficznym .pdf, .jpeg, .tiff. Do każdej pracy dołączamy pisemną zgodę rodziców bądź opiekunów prawnych na publikację wraz podaniem danych autora (załącznik do niniejszej informacji).

Zadanie dla młodzieży ze szkół średnich polega na wykonaniu plakatu odnoszącego się do wybranego przesłania Jana Pawła II. Wybrany przez młodzież cytat ma być umieszczony na plakacie w j. polskim i angielskim. Technika dowolna, praca nieprzestrzenna o wymiarach 70 x 100 cm. W przypadku grafiki komputerowej (np. fotomontaż) prace należy przesłać w postaci pliku cyfrowego o rozdzielczości 300 DPI w formacie graficznym .pdf, .jpeg, .tiff.

Do każdej pracy musi być dołączona zgoda pisemna na warunki określone w załączniku do regulaminu konkursu. Regulamin TUTAJ

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments